«Рух» виграє в «Шахтара» і виходить 1/4 фіналу Меморіалу Ернеста Юста
01.03.2015 19:02
Винниківський «Рух» продовжує свою виграшну серію у цьогорічному Меморіалі Ернеста Юста.

Сьогодні, у перший день весни, на стадіоні ім. Богдана Маркевича підопічні Романа Гданського в 1/8 фіналу здобули перемогу з рахунком 3:1 над червоноградським «Шахтарем».

Відзначалися забитими м'ячами у винниківчан два однофамільці - Олег та Михайло Шептицькі. У першому таймі після подачі Володимира Макара відкрив рахунок Олег, а Михайло після передачі з флангу від Віталія Дмитруха, майстерно п'яткою переправивши м'яча у кут воріт червоноградців, подвоїв його. Ще у першому таймі гірникам, в одній із нечисленних контроатак, вдалося відквитати один м'яч. За рахунку 2:1 на користь «Руху» команди і пішли на перерву.

Після перерви винниківчани і далі контролювали хід поєдинку і більшість часу провели у атаці, але відзначитися змогли тільки одного разу. По центру штрафного майданчика червоноградці порушили правили у боротьбі проти Михайла Шептицького і арбітр призначив одинадцятиметровий штрафний удар. Олег Шептицький майстерно розвів м'яча з воротарем і довів рахунок до 3:1 на користь «Руху». З таким рахунком матч і закінчився. «Рух» виходить в 1/4 фіналу Меморіалу Ернеста Юста-2015.

"Рух" Винники - "Шахтар" Червоноград 3:1

Стадіон: ім. Б.Маркевича. 110 глядачів. Арбітр: Андрій Чулик, асистенти арбітра: Андрій Смольський, Михайло Савка

Голи: 1:0 - Шептицький Олег, 2; 2:0 - Шептицький Михайло, 36; 2:1 - Джерш Сергій, 38; 3:1 - Шептицький Олег - з пенальті, 86

"Рух" Винники: Шевчук Юрій (Жук Андрій, 46) (Шульган Руслан, 84); Романюк Віталій; Гурський Андрій (Суль Петро, 80); Дмитрух Віталій (Бойко Роман, 60); Баглай Андрій (Фарботняк Сергій, 75); Костик Богдан; Шептицький Михайло; Макар Володимир (Молоков Іван, 84); Іванов Роман (Панасюк Олег, 55); Фурта Юрій; Шептицький Олег

"Шахтар" Червоноград: Квас Андрій; Васюта Роман; Парадінець Руслан; Сильвестр Павло (Жук Олег, 46); Бреславець Сергій; Данилюк Володимир (Галянт Олег, 68); Позиняк Андрій (Тимчишин Андрій, 46); Коваленко Олег (Яструб Віталій, 86); Цьмух Андрій (Цьмух Михайло, 59); Джерш Сергій (Шайнюк Віталій, 84); Просецький Ігор (Коваль Юрій, 77)

Попередження: Сильвестр Павло, 21; Гурський Андрій, 38; Джерш Сергій, 68