Україна отримала від Заходу дуже важливе озброєння. Кремль розлючений
03.03.2015 20:20
Іноді одна цифра змушує задуматися більше, ніж годинник абстрактної говорильні. Понад 17 тисяч дезертирів в рядах ВСУ нарахував головний військовий прокурор Анатолій Матіос. Що ж, ще пару років тому служба в армії була чим завгодно, але тільки не "ризикованою роботою"... Тим більше важливо знати, що в Україні є сучасна зброя, нічим не гірша хвалених американських "Джавелін". Інша справа, що в стислі терміни виготовити її в достатній кількості для стримування російських танкових армад Україна навряд чи здатна. Саме тому настільки важлива "швидка допомога» Заходу...

Прес-служба «Укроборонпрому» похвалилася, що житомирський бронетанковий завод приступив до оснащення БМП бойовим модулем "Шквал".

На базі БТР-4 він вже довів свою високу ефективність на Донбасі. "Шквал" складається з протитанкового комплексу "Бар'єр" з ракетами "РК-2С" (вони ж у протитанковому комплексі "Скіф"), здатними знищити будь-який танк у світі, включаючи новітні російські Т-72Б3 та Т-90 на дистанції в 5 кілометрів. Пробивається 800 мм танкової броні, а динамічний захист танка ігнорується завдяки тандему боєприпасів .. Це в два рази крутіше, "Джавелін"!

Джерело: http://lifeinvest.com.ua/

Теги: Зброя, Джавелін, бронетранспортер, броня, Танк


Читайте також:
Коментарі
avatar