В Україні відкрили доступ до найважливішої бази даних
04.03.2015, 15:36
Президент України Петро Порошенко у вівторок 3 березня підписав закон "Про відкритість використання публічних коштів" прийнятий Верховною Радою 11 лютого.

Як повідомляє прес-служба глави держави, згідно з документом, до публічних засобів відносяться: кошти державного та місцевих бюджетів, кредитні ресурси, надані під державні та місцеві гарантії, кошти Національного банку та інших державних банків, державних цільових фондів, Пенсійного фонду та фондів загальнообов'язкового державного соціального страхування, а також кошти суб'єктів господарювання державної та комунальної власності, отримані ними від їх господарської діяльності.

Закон визначає умови і порядок забезпечення доступу до інформації про використання зазначених коштів. Зазначена інформація публікується на єдиному веб-порталі використання публічних коштів. Доступ на ресурс буде вільним і безкоштовним.

Закон набирає чинності через шість місяців з дня його опублікування.

Джерело: http://glavnoe.ua/

Свіжі новини сайту Винники Plus можна переглянути тут.

Категорія: Україна | Теги: закон, публічність, Петро Порошенко, верховна рада

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...