Комісія Винниківської МР виявила брак документів для одержання земельних ділянок учасниками АТО
04.03.2015 20:04
У середу, 4 березня, у міській раді м. Винники відбулось планове засідання комісії з виділення земельних ділянок учасникам АТО.

Як йдеться у повідомленні на сторінці Винниківської ради у Facebook, попри неповний склад комісії, через відсутність кількох членів комісії, кворум таки зібрався.

Комісія розглянулала відповідність поданих громадянами документів згідно прийнятого на попередньому засіданні «Положення про порядок надання земельних ділянок учасникам АТО». Вивчивши документацію, комісією було виявлено брак необхідних документів практично у всіх заявників, тому повідомлення про доукомплектацію необхідними документами буде надіслано кожному у письмовій формі.

Присутні члени комісії: Дмитерко Т.О. – голова комісії; Копко І.Є. – секретар комісії; Богоніс Ю. – член комісії; Янда О. – член комісії; Хома М. – член комісії; Гримчак Г. – член комісії.

Відсутні члени комісії: Почаєвець В., Семенюк Я., Волощук Р. (на сьогоднішній час перебуває в АТО).

У повідомленні ВМР надається затверджене «Положення про порядок надання земельних ділянок учасникам АТО»:

1. Дане положення розроблено відповідно до Конституції України, Земельного кодексу України, Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 12 (пункт 14) Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» з метою забезпечення учасників АТО земельними ділянками.

2. Винниківська міська рада в порядку ч.6 ст. 118 Земельного кодексу України бере на себе зобов’язання вишукувати вільні земельні ділянки та надавати їх у приватну власність відповідно до даного положення в межах норм, визначених ст. 121 Земельного кодексу.

3. Основним критерієм надання земельної ділянки учасникові АТО є реєстрація учасника АТО у м. Винники станом на 1 січня 2013 р. або постійне місце проживання учасника АТО у м. Винники станом на 1 січня 2013 р.

4. Для отримання рішення про відведення земельної ділянки учасникові АТО потрібно надати наступні документи:
4.1 Заява встановленого зразка
4.2. копія паспорта та ідентифікаційного коду
4.3. довідка з місця проживання (Форма 2) або акт обстеження умов проживання;
4.4. Довідка встановленого зразка про участь у АТО;
4.5. Графічний додаток (при наявності);
4.6. Довідка про обставини травми (при наявності).
4.7. для членів сім’ї загиблих – копія свідоцтва про смерть та копії документів, які підтверджують родинні зв’язки.

5. Критерії черговості відведення земельних ділянок.
При відсутності графічного додатка щодо бажаної земельної ділянки (або при неможливості надання земельної ділянки, вказаної у графічному додатку), встановлюється наступна черговість надання земельних ділянок:

Перша черга: Члени сім’ї загиблих учасників АТО у порядку подання заяв;
Друга черга: Поранені учасники АТО у порядку подання заяв;
Третя черга: інші заявники - учасники АТО у порядку подання заяв.
Перехід до кожної наступної черги відбувається після задоволення всіх заяв попередньої черги (з належно поданими документами) або при відмові заявника від запропонованої земельної ділянки.

6. Порядок розгляду заяв:
6.1. Претенденти на надання земельної ділянки подають в Винниківську міську раду документи, зазначені в п.4;
6.2. Спеціально створена комісія для розгляду заяв учасників АТО залишає за собою право перевіряти подані документи шляхом подання відповідних запитів.
6.3 У випадку належного подання всіх необхідних документів заявником, при наявності графічного додатка на бажану земельну ділянку, документи подаються на постійну комісію з питань регулювання земельних відносин, яка виносить дане питання на розгляд сесії Винниківської міської ради для прийняття рішення по суті.


Теги: комісія, учасники АТО, міська рада, земельна ділянка


Читайте також:
Коментарі
avatar