Парламент затвердив вихідним «День захисника України» 14 жовтня
05.03.2015 11:29
Верховна Рада прийняла за основу президентський законопроект № 2187 про зміни до кодексу законів "Про працю" (щодо встановлення святковим днем ​​"Дня захисника України"). За нього проголосували 244 народних депутати.

«У законопроекті пропонується включити до переліку святкових і неробочих днів День захисника України 14 жовтня, адже 14 жовтня це символічне свято, свято Покрови, свято Покрови українського народу, свято Покрова козацтва" - зазначив представник президента у Верховній Раді Степан Кубів.

Він зазначив, що президент визначив законопроект як невідкладний.

У свою чергу народний депутат ("Свобода") Андрій Іллєнко зазначив, що визначення 14 жовтня святом - це відновлення історичної справедливості.

"Це справжній день захисника України, це день козацтва, це день Покрови, це день створення Української повстанської армії", - нагадав він.

Він додав, що 14 жовтня вже склалася традиція проведення патріотичних багатотисячних маршів.

Разом з тим, він закликав Петра Порошенка відновити ще одну справедливість і повернути звання Героя Степану Бандері і Роману Шухевичу.

У ході розгляду проекту депутати також вшанували хвилиною мовчання пам'ять Романа Шухевича.

Нагадаємо, раніше президент України Петро Порошенко затвердив 14 жовтня Днем захисника України і запропонував Верховній Раді зробити його вихідним днем.

Джерело: https://news.mail.ru/
Фото: http://www.galka.if.ua/

Теги: парламент, законопроект, указ, День захисника вітчизни, свято, верховна рада, Президент


Читайте також:
Коментарі
avatar