Винниківські активісти передали автомобіль батальйону ОУН (ФОТО)
14.03.2015, 22:51
У суботу, 14 березня, в приміщенні Львівської політехніки відбулася зустріч керівництва і бійців батальйону ОУН з громадськістю. Під час цієї зустрічі бійцям батальйону було передано автомобіль, який пожертвував винниківчанин Степан Оліяр.

Крім пана Оліяра на цій зустрічі були присутні отець Орест Чекан, активісти "Всеукраїнського волонтерського руху" та "Золотої молоді Винник", а також представники підприємства "Атракт", які безкоштовно готували авто і громади міста.

Автомобіль, як завжди порожнім порожнім на передову не поїхав. В селище Піски також були відправлені продукти і речі першої необхідності, які збирали винниківські школярі, парафіяни всіх конфесій.

Також до передачі долучилися волонтери дружньої Польщі Wanda Nawrocka i Bartek Wiercioch, які лише вчора приїхали до України, але їхня допомога з Познані (взуття, теплі речі, солодощі, медикаменти, побутова хімія, постільні комплекти) вже в дорозі на фронт.

Фото: Богдан Шустер

Більше про новини у Винниках та околицях міста можна дізнатися тут.

Категорія: Винники | Теги: автомобіль, Золота молодь Винник, Степан Оліяр, волонтери, пожертва, Богдан Шустер

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...