Руслана представила повнометражний фільм-спогад «Кузьма. Ти Є Суперстар» (ВІДЕО)
15.03.2015 14:11
Руслана Лижичко після загибелі свого друга і практично брата, Андрія Кузьменка, проанонсувала вихід документального фільму про нього, куди увійшли кадри їх спільного туру, "Ого-шоу", який відбувся 3 роки тому. Тривалість документальної картини становить 1 годину 18 хвилин і її вже можна знайти в Інтернеті.

Співачка написала на своїй сторінці в Facebook посвята Кузьмі "Скрябіну". Вона зазначила, що лідер гурту "Скрябін" був і залишається явищем на українському музичному Олімпі. Сама ж свою картину вона називає фільмом-спогадом, заснованому на унікальних кадрах, які зараз набули особливу цінність.

"Тепер, коли ми всі усвідомлюємо, що Кузьма - це явище (більше, ніж суперстар), я хочу щоби ми так само усвідомили, що явищем він був завжди. При тому, що Кузьма був дійсно культовим для багатьох поколінь і "в дошку своїм" в житті, я пам"ятаю Андрія як дуже скромного хлопа, з зачаровуючою усмішкою і неповторним вогнем в очах.Подивіться уважно на його рухи, послухайте ще раз уважно його слова, пропустіть всі його вібрації через себе - ви зможете стати добрішими, простішими, щирішими, як він", - написала Руслана.

Джерело: http://joinfo.ua/

Теги: Андрій Кузьменко, Руслана Лежичко, Скрябін, Кузьма, фільм


Читайте також:
Коментарі
avatar