Українcька біатлоністка стала найсильнішою в гонці з масовим стартом на чемпіонаті світу
15.03.2015 16:42
Валентина Семеренко стала найсильнішою в гонці з масовим стартом на чемпіонаті світу в Контіолахті.

У гонці з масовим стартом, в якій участь беруть 30 кращих гонщиць за підсумками чемпіонату світу, Валентина Семеренко стартувала під шостим номером. Настільки високим місцем вона була зобов'язана бронзі в спринті, і напевно була не проти поповнити медальний багаж. Тим більше, що в естафеті українській команді до подіуму дістатися не вдалося.

Зі старту гонки у відрив пішла білоруска Дарина Домрачева, яка була одним з лідерів на протязі всього сезону, але в Контіолахті залишалася без медалей. Білоруска точно відпрацювала на двох стартових рубежах і до третього прийшла з 12-секундним відривом від переслідувачів, серед яких була і Семеренко.

На стрільбі стоячи Дар'я допустила два промахи, відправившись на штрафні кола, тоді як Семеренко швидко, а головне точно, вразила всі мішені, і відправилася на дистанцію. Разом з українкою групу лідерів склали німкені Франциска Хільдебранд і Франциска Пройсс, а також чешка Габріела Соукалова. До часу підходу на заключний рубіж Хільдебранд від своїх напарниць по відриву відстала.

На радість українських вболівальників, Соукалова і Пройсс допустили по промаху, а Валентина записала в свій актив черговий "нуль" на рубежі і сольно вирушила за золотою медаллю.

Українка, безумовно, провела найкращу гонку в своїй кар'єрі, підкріпивши класну стрільбу відмінною швидкістю на дистанції. Пройсс залишилася другою, а в битві за бронзу воювали Дарина Домрачева і Карін Обергофер з Італії. Свіжішою на фініші виявилася представниця Апенін, яка залишила лідера Кубка світу без медалі.

В іншої українки Ольги Абрамової гонка не склалося. З шістьма штрафними колами вона виявилася 28-ою, вигравши лише у чешки Вероніки Віткової і Дуні Здуч з Австрії.

Джерело: http://sport.bigmir.net/

Теги: Валентина Семеренко, чемпіонат світу, біатлон, Контіолахті


Читайте також:
Коментарі
avatar