Забудовник самовільно розрив сусідський город, аби прокласти каналізацію
17.03.2015 21:56
На приватній ділянці по вулиці Жуковського у Винниках робітники, які працюють на будівництві нового багатоквартирного будинку, самовільно забрали огорожу, аби під’єднати труби до каналізації. Вони вирішили прокласти каналізаційну мережу не збоку приватної ділянки, а посередині. Таким чином город, яким користуються люди не одне десятиліття, знищений.

Про це у коментарі ІА ZIK повідомила Ольга Боярчук, на городі якої робітники, самовільно прокладають каналізаційну мережу.

Вона розповіла, що її сім’я живе у Винниках з 1962 року, відколи тут звели будинок. Минулого року жінка взялася за приватизацією шести арів городу біля хати. Зараз увесь пакет документів готовий і перебуває у міській раді.

«Земля у процесі приватизації: увесь пакет документів готовий, наприкінці березня на сесії міськради його повинні затвердити», – розповіла жінка.

За її словами, восени до неї звернулися робітники, які працюють на будівництві на вул. Сахарова, що позаду її ділянки, із проханням підключити багатоповерхівку до каналізації. Жінка погодилась за умови, що труби проходитимуть збоку, а не посеред городу. Її ж сусід заборонив це робити.

Однак, за словами жінки, коли нікого не було вдома, робітники без жодного дозволу господарів забрали огорожу і почали рити траншею посеред городу для прокладання каналізаційних мереж.

«Процес триває з осені: мене в хаті нема – вони риють, лиш виходжу на город, кричу – забираються і йдуть, – поскаржилась жінка. – Вчора вони доклали трубу до кінця. Я їм просто не дала її засипати».

Ольга Боярчук розповіла, що представник забудовника «Теракота», який займається будівництвом багатоповерхівки, заявив, у діях робітників немає нічого протизаконного, оскільки вона поки не є власником землі.

«Але ж він зі мною підписував документ щодо меж. Це означає, забудовник визнає, що я власник землі», – додає жінка.

Через відсутність документів на землю жінці не можуть допомогти ні міська влада, ні міліція. Вони порадили Ользі Боярчук вирішити проблему із забудовником, однак за словами жінки, він не хоче враховувати її побажань і чинить самоуправство.


Теги: будівництво, Теракота, Ольга Боярчук, забудовник, земельна ділянка


Читайте також:
Коментарі
avatar