Третій Майдан - сценарій знищення України (ВІДЕО)
19.03.2015 15:22
В Україні все більше поширюється ідея «Майдану 3.0». Як повідомляють Факти ICTV, журналісти аналітичного проекту «Гражданская оборона» з'ясували, хто стоїть за цим сценарієм і які цілі він переслідує.

Ключ до запуску руйнівних процесів у країні — це паніка. Спровокувати і поширити її — означає покласти початок дестабілізації. Саме на паніку орієнтовані теракти на Харківщині та в Одесі, істерики про валютні коливання і ціни, а також брехлива інформація з фронту. Продуктовий ажіотаж минулого тижня був лише розминкою.

Експерти одноголосно називають зацікавлену сторону — це Росія. Кремль, не впоравшись з Україною силою зовнішньою агресії, вирішив зруйнувати країну руками самих українців.

— Що таке третій Майдан? По суті, це операція російських спецслужб з метою державного перевороту, — каже політолог Тарас Березовець.

Нам необхідно прийняти неприємну, але очевидну правду - економіка України нестабільна. Гривня побила всі антирекорди. Зарплати не ростуть, на відміну від тарифів. Реформи рухаються дуже повільно. Люди в сум'ятті — ніхто не може сказати, що буде завтра. У такій атмосфері для того, щоб посіяти паніку достатньо лише маленького поштовху.

Паніка, у свою чергу, провокує одвічне питання: «Хто винен?» Тут і вступає Кремль, а точніше — його агенти: вони підштовхують людей до думки про те, що в усьому винна влада.

Аналіз російського інформаційного поля чітко свідчить про те, що ставка тепер робиться не виключно на військову ескалацію, а на використання внутрішніх важелів, роздмухування української кризи. Це легко! Потрібно тільки правильно розставити акценти.

Усе починається з поширення чуток, у якому активно допомагає російська агентура. Чутки провокують паніку, слідом йдуть протести. Завдання провокаторів — довести їх до напруження і максимально радикалізувати. В результаті — штурми держустанов, мародерство, грабежі та дестабілізація становища в країні.

Ми живемо у світі брехні та маніпуляції. І сьогодні, перш ніж робити що-небудь, кожному українцю потрібно відповісти собі на деякі питання. Чи буде щось хороше на нашій землі, якщо Україна розділиться на кілька непідконтрольних нікому, войовничих частин?

Чи відступить агресор на Сході, якщо на території України почнуться масові заворушення? Чи це тільки зіграє йому на руку? Чи хочете ви, щоб ваше життя було схоже на те, що твориться зараз на Сході? Адже саме цього домагається Кремль, вже зараз сіючи паніку серед українського народу.

Зрозуміло, не варто знімати відповідальність з влади або закликати суспільство не реагувати на її бездіяльність. Але зараз та ситуація, коли все залежить від нас, адже саме українців Кремль хоче використовувати для реалізації своїх злочинних планів.

Фільтрувати інформацію, не панікувати, звертати увагу на підозрілі ситуації, і не робити нічого, ґрунтуючись лише на емоціях, - ось головні поради від військових і політичних експертів України.


Теги: пропаганда, провокація, майдан, Третій майдан, спецслужби


Читайте також:
Коментарі
avatar