СБУ: Завтра терористи планують провокацію для зриву Мінських угод
19.03.2015 15:11
Перемир'я, яке систематично порушується окупантами і зрадниками, використовується як для нарощування військової потужності російських бойовиків, так і для організації провокацій.

Саме спровокована ситуація повинна стати відправною точкою для відновлення сепаратистами в односторонньому порядку бойових дій, пише на своїй сторінці в Facebook радник голови СБУ Маркіян Лубківський.

"У п'ятницю, 20 березня ц.р. в Донецьку повинна бути проведена спеціальна операція «Мурашник», спрямована на порушення Мінських домовленостей. Про це, зокрема, стверджують джерела СБУ в керівництві т.зв. «ДНР», - заявив Лубківський.

За його інформацією, ряд диверсій готується в Донецьку та Луганську. Події повинні відразу підхопити російські та сепаратистські пропагандистські ЗМІ, щоб покласти відповідальність на українську владу. За задумом російських спецслужб, наступним кроком має стати розхитування ситуації в декількох великих українських містах на сході країни.

"Як українська спецслужба, ми повністю володіємо інформацією про ситуацію на тимчасово окупованих територіях і чітко бачимо, що жити в мирних умовах бойовики не вміють і не хочуть", - заявив радник глави СБУ.

Крім того, за словами Лубківського ситуація на окупованих територіях і без того напружена до меж

Джерело: http://inforesist.org/

Теги: провокація, СБУ, зрадники, дестабілізація, бойовики, окупанти, Маркіян Лубківський, сепаратисти


Читайте також:
Коментарі
avatar