На Ризькому саміті Україна не отримає безвізовий режим із ЄС, - Томбінський
24.03.2015 12:02
На саміті "Східного партнерства", що відбудеться в столиці Латвії 21-22 травня, Україна не отримає безвізовий режим з країнами Євросоюзу.

Про це у Києві заявив глава представництва Європейської Комісії (ЄК) в Україні Ян Томбінський, повідомляє Інтерфакс-Україна.

"Цього рішення не буде, бо немає часу для того, щоб воно було ухвалене", - сказав він.

Томбінський також нагадав, що в Україні зараз працює місія європейських інституцій, яка аналізує, як виконує Україні зобов'язання для того, щоб безвізовий режим з країнами ЄС став реальністю. Разом з тим, глава представництва ЄК в Україні зазначив, що намір надати Україні безвізовий режим з ЄС залишається. "Мета - це безвізовий режим між Україною і ЄС", - сказав він.

Томбінський підкреслив, що для вирішення всіх технічних питань необхідний час.

У той же час, він прогнозує, що в декларації саміту "Східного партнерства" буде присутній пункт про надання безвізового режиму між Україною та ЄС.

Томбінський нагадав, що в зараз низка ЗМІ пише про те, що у варіанті проекту декларації саміту ця тема не зафіксована. "Це перший проект. Треба ще попрацювати. У нас ще два місяці для цього. І це спільна декларація - це декларація не тільки європейських країн, а й країн "Східного партнерства", - заявив Томбінський.

Він підкреслив, що українські колеги активно працюють над цим документом.

Фото: http://euukrainecoop.com/

Теги: Ян Томбінський, саміт, безвізовий режим, ЄС


Читайте також:
Коментарі
avatar