«Правий сектор» питав правди у мера Винник
25.03.2015 17:58
«Правий сектор» разом з мешканцями контролює, що зводить забудовник на місці запланованого денного навчального закладу у Винниках.

У Винниках триває боротьба за право місцевих малят на дитячий садочок. Епопея з відсутністю дошкільного навчального закладу мала б завершитись давно, проте різного роду махінації призвели до того, що на місці омріяного садка по суті стали зводити фундамент під чергову багатоповерхівку. За допомогою обурені мешканці звернулися до «Правого сектора». Вже проведено цілу низку акцій протесту та юридичних кроків. Сьогодні активісти організації питали правди особисто у мера Винник Сергія Уварова.

Коротко передісторія: у 2005 році влада Винник виділила землю під житлове будівництво. Натомість забудовник «Галдім» мав звести для потреб мешканців цілий соціальний комплекс із спортзалами, гімназією, басейном та дитсадком. Минуло 10 років, а «віз і досі там». «До нас звернулись мешканці із проханням про допомогу. Ми втрутились, дали багато запитів у різні інстанції. Так от, виявилось, що у забудовника є три декларації про початок робіт. І всі три декларації стосуються житлової забудови, аж ніяк не дошкільного навчального закладу», – зазначила керівник ГО «Правий сектор-захід» Олена Живко.

Як виявилось, землю, призначену під соціальні вигоди, «Галдім» продав фізичній особі – Уляні Уваровій, дружині діючого мера Винник. Уляна Уварова в свою чергу підписала договір суперфіції з приватною компанією «Мегатек», де про дитячий садочок вже не згадується – замість нього і залили новий фундамент під багатоповерхівку.

Сьогодні на місці скандального будівництва з’явився мер Винник Сергій Уваров та запевнив – будують саме садочок, хоч документів на це діло досі немає.

«Коли мешканці та громадські активісти наробили галасу, влада та забудовник раптом згадали про зобов’язання, про садочок. Ми були дуже здивовані сьогодні почути запрошення від мера на відкриття будівництва дитсадка. Ми за! Цю боротьбу ми вели за те, аби діти Винник мали можливість скористатись своїм законним правом! Але словами і обіцянкам «Правий сектор» не вірить», – наголосила Олена Живко. За її словами, насторожує те, що на прохання юристів «Правого сектора» показати декларацію про початок спорудження ДНЗ, Сергій Уваров відповів, що її пред’являть пізніше. На запитання, чи декларація взагалі існує, мер запевнив, що вона є, однак продемонструвати її зможе за два-три дні.

«Це все викликає подив. Як і той факт, що мер Винник замість того, аби відстоювати інтереси громади, про міську владу і забудовника говорить «ми». Між іншим, представника забудовника ми фактично не бачили, натомість від його імені говорив градоначальник Винник. Чому така зацікавленість з боку пана Уварова»? – наголосила Олена Живко.

Так, каже керівник ГО «Правий сектор-захід», справа спорудження ДНЗ, допоки не буде надано відповідні документи та докази того, що у Винниках будують саме дитсадок, а не черговий хмарочос, перебуватиме на контролі правосекторівців.

Джерело: http://ps-zahid.info/

Теги: Мегатек, правий сектор, дитячий садок, забудовник, Сергій Уваров, МЕР


Читайте також:
Коментарі
avatar