«Святослав» запрошує на благодійне дійство «Діти єдиної країни»
27.03.2015 19:48
Народний ансамбль танцю «Святослав» (засновник та почесний президент Григорій Козловський) запрошує винниківчан та гостів міста на благодійне дійство «Діти єдиної країни», який  відбудеться у неділю, 29 березня, о 16.00 год. в Культурному центрі «Дозвілля» м. Винники.

У цей непростий для України час глядачам подарують незабутні хвилини радості гості з міста Енергодар Запорізької області модерн-балет «Терпсіхора» під керівництвом Дмитра та Людмили Садовичів та хореографічна студія «A.T.Dance» з міста Дніпропетровська під керівництвом Олени Таслицької.

З ведучими благодійного концерту заслуженими артистами України Леонтієм Бебешко та Аелітою глядачі поринуть у світ мистецтва хореографії разом з учасниками модерн-балету «Терпсіхора» у постановці спектаклю «Навчи мене мистецтву маленьких кроків» за мотивами казки Антуана де Сент-Екзюпері «Маленький Принц». Також на глядачів чекає захоплююча сучасна хореографія у стилях контемп та хіп-хоп, яку виконають танцівники студії «А. Т. Dance», та виступ учасників Народного ансамблю танцю "Святослав" (художній керівник та головний балетмейстер Тетяна Патер).


Теги: Діти єдиної країни, святослав, Терпсіхора, А. Т. Dance, кц Дозвілля


Читайте також:
Коментарі
avatar