Папа Франциск сотворив чудо
27.03.2015 09:41
21 березня під час меси в кафедральному соборі Неаполя головна реліквія храму - засохла кров святого Януарія - стала рідкою після того, як капсулу з кров'ю поцілував Папа Франциск.

Як повідомляє lifeinvest.com.ua, 21 березня Папа Франциск здійснив пастирський візит в Неаполь, в кафедральному соборі міста він очолив святкове богослужіння. Коли місцевий кардинал передав понтифіку реліквію, той поцілував її. Через секунду засохла кров стала рідкою. Потім Папа благословив присутніх.

Кардинал Крешенціо Сепе, демонструючи реліквію, оголосив: «Кров святого Януарія наполовину стала рідкою. Це означає, що Господь любить Папу і любить Неаполь». На що Папа Франциск, жартуючи, зауважив: «Кров стала рідкою наполовину. Ми бачимо, що Святий тільки наполовину любить нас. Всі ми повинні поширювати Слово (Боже), щоб він любив нас більше!».

Слід зауважити, що це не перший випадок «розрідження» крові святого Януарія. Як стверджують неаполітанці, подібне диво трапляється тричі на рік: у день пам'яті святого, 19 вересня; 16 грудня, а також напередодні першого воскресіння травня.


Теги: папа, святий Януарій, неаполь, Папа Франциск, богослужіння


Читайте також:
Коментарі
avatar