Загнаний санкціями Путін прийняв рішення піти з Донбасу по-тихому - експерт
30.03.2015 10:56
Президент Росії Володимир Путін буде поступово відходити від участі у війні на Донбасі через вкрай негативні наслідки західних санкцій, вважає російський політолог, громадський діяч і головний редактор журналу «The New Times» Євгенія Альбац, передає Joinfo.ua з посиланням на ефір «Радио Эхо Москвы».

«Рішення по Донбасу прийнято. Російська сторона буде тихо звідти йти. І ось тут виникає питання, що буде з цими людьми на Донбасі, які опинилися між молотом і ковадлом, які нікому не потрібні, і як вони будуть виживати в умовах, коли там проблеми з доставкою гуманітарної допомоги, а власне, їжі немає. Мені не дуже зрозуміло», - говорить Альбац.

На її переконання, Путін як може намагатиметься попередити подальше введення санкцій.

«Російська влада нарешті почали розуміти, що санкції - це не просто серйозно, а як виявилося дуже серйозно. І новий виток санкцій - просто навіть не зрозуміло, як російська економіка щось може вже витримати», - зазначила політолог.

Вона також підкреслила, що російська влада намагається через держсекретаря США Джона Керрі вплинути на Президента США Барака Обаму з метою скасувати хоча б частину санкцій проти російської фінансової системи.


Теги: Євгенія Альбац, Путін, Росія, санкції, Джон Керрі


Читайте також:
Коментарі
avatar