Ярош узгодив умови входження добровольчого батальйону до ЗСУ
31.03.2015, 17:09
Лідер "Правого сектора", народний депутат України Дмитро Ярош заявив про узгодження з Міністерством оборони умов, на яких бойові підрозділи організації готові увійти до складу Збройних сил України. Про це він заявив в ефірі телеканалу "112 Україна", повідомляють Патріоти України.

"Ми домовилися про те, що буде зареєстрований – якомога швидше – законопроект, де добровольчий український корпус "Правий сектор" повинен стати основою для створення організації, подібної Союзу оборони Естонії", – сказав Дмитро Ярош.

За його словами, в "Правому секторі" будуть резервні та бойові підрозділи. Також, Ярош заявив про готовність йти на компроміс.

"Ця система буде компромісною, звичайно, тому що все, що ми хочемо, воно не буде реалізоване, це я прекрасно розумію, але ми знайдемо золоту середину, яка буде влаштовувати повністю в цьому законопроекті і нас, і державні інститути”, – сказав лідер "Правого сектору". .

Свіжі новини сайту Винники Plus можна переглянути тут.

Категорія: Україна | Теги: правий сектор, ЗСУ, Дмитро Ярош

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...