Свято скінчилося: російська армія створює "заградзагони", щоб не пускати бойовиків Донбасу в РФ
02.04.2015, 12:05
Як повідомили в Інформцентрі РНБО, росіяни помітно нервують з приводу того, що озброєні бойовики постійно сновигають в РФ через кордон.

За оперативною інформацією, російським військовим підрозділам, які розташовані вздовж лінії російсько-українського державного кордону, поставлено завдання не випускати з території окупованого Донбасу бойовиків так званих "ДНР" та "ЛНР", передає Joinfo.ua.

"Схожа ситуація спостерігалася в червні-липні минулого року, коли члени бандформувань під тиском наступу української армії намагалися втекти на територію РФ. На кордоні їх зустріли щільним вогнем російські військові.", - повідомив спікер АТО Андрій Лисенко.

Він так само повідомив, що за даними розвідки, в м. Красний Луч, що на окупованій частині Луганщини, загострюється протистояння в середовищі окупантів.

"Раніше військовослужбовці дивізії імені Дзержинського виконували функцію загороджувальних загонів під час боїв за Дебальцевський плацдарм. Тепер перед ними стоїть завдання ліквідації банд, не підкоряються ватажкам бандформувань "ДНР" та "ЛНР", - сказав Лисенко.

Свіжі новини сайту Винники Plus можна переглянути тут.

Категорія: Світ | Теги: загранзагони, кордон, ЛНР, ДНР, Росія

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...