Задайте свої запитання Григорію Козловському
03.04.2015 18:40
Про допомогу волонтерів, підприємців, громадських організацій, бізнесменів українським воякам багато написано і пишеться на сторінках ЗМІ та у соціальних мережах. Багато винниківчан, серед яких прості мешканці міста і громадські організації, підприємці, бізнесмени долучилися та долучаються до цієї важливої справи.

Редакція сайту Винники Plus старається, як найбільш ширше, інформувати своїх читачів про тих винниківчан, які вносять свій вклад у допомогу нашим захисникам.

Давно хотіли зустрітись з відомим бізнесменом, меценатом Григорієм Козловським, який, як ми чули, постійно надає відчутну допомогу українським захисникам. І от така зустріч відбулася. А відповідь була дуже короткою.

"Якщо я комусь в чомусь допомагаю, то це, повірте, не для того, щоб про мене писали...", - сказав пан Григорій.

Така відповідь нас дещо засмутила, але ці слова викликають тільки повагу і напевне можуть сказати більше ніж якісь конкретні цифри та суми. Як кажуть, "не словом, а ділом!".

І всеж-таки ми домовились з Григорієм Петровичом, що найближчим часом ми ще раз зустрінемось і поговоримо з ним, як з президентом футбольного клубу "Рух" Винники і, як з почесним президентом Народного ансаблю танцю "Святослав". При розмові не залишимо в стороні і проблеми нашого міста.

Також пан Григорій погодився відповісти на запитання, які Ви можете задати йому у коментарях до цієї статті, а також на сторінці "Винники Plus" у Facebook.


Теги: Григорій Козловський


Читайте також:
Коментарі
avatar
0
Запитання до Григорія Петровича можна задавати прямо тут, або на сторінці сайту "Винники Plus" у  Facebook.
avatar
Вітаю!  respect
avatar
Доброго дня!
Є одне дуже наболіле питання-коли нарешті встановлять очисні споруди на Львівській тютюновій фабриці і перестануть спалювати там відходи від тютюнових виробів? Я не можу зрозуміти,як президент футбольного клубу і меценат ансамблю танців може так недбати про здоров"я наших і своїх дітей,які тут живуть???
Вже навіть сюжет знімали про це жахливий сморід: http://zaxid.net/news....1334041
avatar
Не збираюся бути адвокатом тютюнової фабрики, але щось давно не чула, якогось запаху біля тютюнової фабрики. За радянського союзу, завжди був запах і навіть тютюнова пилюка по вулицях часто лежала...
avatar
Мабуть, Ви просто не часто попадаєте на нього-найбільший сморід опівдні та вночі,коли вони працюють
avatar
а тепер ще додають  спеціальні ароматизатори, через які дихати неможливо
avatar
Петрович, які плани з Рухом на цей сезон? В яких турнірах плануєте брати участь?
avatar
0
В ЧУ серед аматорів цього року побачимо Рух?
avatar
Григорій Петрович, коли вже нарешті Ви перереєструєте тютюнову фабрику та інші Ваші підприємства, які розташовані на території м. Винники, а зареєстровані чомусь в Новому Роздолі. Нехай податки від Ваших підприємств надходять в наше місто а не невідомо куди.
avatar
Народ усім привіт. Вітаю усіх з наступаючима святами , миру Вам та вашим родинам.Пан Богдан переконав мене що дуже багато запить надходить у мою адресу на даний сайт і тому було б правильно на них відповісти , може і так , тому давайте усе зразу що наболіло та цікаво Вам запитати , а я спробую у притаманній мені манері відповісти.
avatar
питання - привітання пан втик: і Вам привіт;)
avatar
Хочу повторити задане зверху запитання. В яких турнірах планує Рух цього року виступати? А також бажаю перемоги у завтрашньому матчі в Миколаєві!!!
avatar
питання 2 : винниківчанин. ну перш за все хочеться зауважити що очисні споруди ставлять на підприємствах що роблять дріжжі, очишчають флекалія , тощо. на підприємствах нашого типу встановлються фільтра для того щоб тютюнова пилюка не попадала на прилеглі територіі. і я Вас запевняю що нами були встановлені біль двох років тому найсучасніші фільтра. і якщо Ви обєктивна та справедлива людина то різницю мали б побачити а якщо не бачете татзапитайте у старших людей і вони Вам скажуть як було раніше;) щодо запаху та на сьогоднішній день мені не відомо про облоднання яке моглоб відділяти натуральний запах запареного тютюну від повітря. повірте такого не існуе. і замітьте я та моі діти теж живуть у цьому місті . і сказати що я не любля своіх дітей у цьому місті язик не поверниться нікому, навіть моім ворогам, тому прошу свій негатив притримати на інший випадок. як би я не жив у цьому місті а перебував на постйному місті проживання за кордоном то напевно у моіх словах можна було б сумніватись. а на рахунок чи я не люблю свого міста теж багато сумнівів. про свою любов до нашого міста не потрібно розказувати чи викрикати у місцевих газетах чи на мітингах( куди в принципі я не ходжу) а потрібно показувати, своіми діями поступками та роботою. щодо спалювання відходів хочу замітити що тут Ви маете рацію. я як людина яка любить порядок у всьому раз на два тижні робили на підприемстві генеральне прибирання і деякий мусор дійсно спалювали, хоча він приносив не більше шкоди від того що спалюють люди восене на городах чи після генерального прибирання у садах. але ця незручність яка справедливо була підмічена каналом зік нами усунута. я поставив на підприємстві сертифіковане обладння котольня для опалювання нашого підприемства альтернативним паливом( дрова, вугілля, папір тощо) так що завдяки Вашим зауваженням я вбив два зайця: ліквідував не зручності для сусідів та став менш залежний від газу який стае нереально дорогим.) дякую за запитання
avatar
питання4. Ірчик дякую за підтримку це дійсно правда. тішуся що у нашому місті таки є справедливі люди;)))))
avatar
питання 5. а ви напевно мріете щоб ми поскорше здохли та закрились. а може ви ніколи не чули що таке смирід. якщо у нас у місті і щось смердить то це влада у якоі не залишилось нічого святого. цікаво до речі хто з влади обізветься. можливо я імпомилився. чи у Вас інша думка?????
avatar
питання6: а підкажіть що іменно чи верніше який такий спецефічний смак Ви відчуваете що Вам заважае дихати. ну дійсно дуже цікаво????
avatar
питання 7: плануем принімати участь геть у всіх турнірах без виннятку. а ще Вас чекає ну дуже приємний сюрприз у вигляді мега трансверу який уже практично відбувся. ми підписали мега зірку Ви будете в приемну шоці як дізнаетесь. звісно якщо Ви гордитесь тим що наше місто гримить на всю Украіну
avatar
Ого, цікаво! І коли ця мега вийде на поле?
avatar
питання8: так звісно побачете;)
avatar
Дякую за футбол у нашому місті! За шо беретися то є якийсь толк. Ви би ше за нашу владу взялися
avatar
питання 9. доводжу до Вашого відома що у Новому Роздолі я вже вісім років як не зареестрований. а щодо податків то вони відраховуються у бюджет нашого міста у вигляді місцевих податків від фізичного находження підприємства тобто у винники а всі решта податки які розташованні у нашому місті ідуть у бюджет міста Львова та бюджет Украіни . це можливо було змінити тільки у випадку отримання нашим містом , місто обласного підпорядкування, але на референдому по цьому питанні Винниківчати дружно проголусовали проти тому що негодяй Хамуляк та Гудзяк і ім подібні придумали страшні історіі а люди нажаль ім повірили. я до речі робив все що міг щоб це питання пройшло бо розумів яке це мае велике значення для розвитку нашого міста. а зараз це питання нажаль вирішити не можливо бо е мараторій на адміністративні зміни!!!!!!! а Вам особисте прохання перш ніж когось у чомусь звинувачувати поцікавтись як виглядае ситуація насправді. але зрештою дякую за те що переживаєте за добробут нашого міста хотілося б побільше таких людей у нашому маленькомі місті з великим серцем.
avatar
питання12. приємно що ви так само як і ми любим нашу команду. так перш за все чемпіонат області кубок області суперкубок області, чемпіонат Украіни, кубок Украіни. дякую за побажання і я теж дуже хочу завтра виграти так що приізжайте підтримати будем дуже раді Вас бачити.
avatar
питання 9. Ви знаете от такі добрі слова це найбільша для мене подяка та стимул творити щось добре , Ви навіть не уявляєте як це приємно відчуватти підтримку людей що живуть разом зі мною та вболівають за наше місто. щодо влади вибачайте але цього ніколи не буде влада у нашому місті це зовсім інша історія. біда у тім що самі люди не хочуть цих змін і зроку в рік стае все гірше і гірше і ради на то не мае. але дуже хочеться щоб прийшли депутати та і інші представники влади і любили перш за все наше місто а не подачки чи сто доларів. щоб приходили освідчені люди самодостатні , інтелегенція та інші достойні представники а не всяке шобло йо....ло. вибачайте за щиру відповідь
avatar
питання 21. пане втик Ви навіть не уявляєте в якому шоці ви будете коли дізнаетесь. 15 числа уже приступить до спільних треніровок. я думаю що у і футбольні експерти будуть у Винниках знімати репортажі. ми вже і так прославились на всю Украіну а тепер будем закріпляти успіх. ;))))) до речі які Ваші варіанти хто це?????
avatar
Тільк щоб той МЕГА не розвалив команду!  biggrin
avatar
питання25. якщо нашу команду не розвалив кризис то хіба якась там зірка зможе завдати нам шкоди ???????
avatar
Шось не знаю про кого думати... Мілевський таякби грає шось за кордоном, може алієв? Але той гадьониш може тільки проблеми створити...
avatar
приємно спілкуватись з людьми що розбераються у футболі
avatar
А чому чемпіон серед аматорів не грає на УЕФА серед аматорів? Від України читав хтось інший грав
avatar
а це запитання до коромпованою та гнилоі влади Украінськоі ффу ???? можлива нова влада буде діяти по справедливості????? поживем побачим, ми до речі заявляли що ми готові приймати участь у цьому турнірі а у відповідь тишина:((((
avatar
Доброго дня!
Я живу недалеко від фабрики і теж періодично чую це запах. Не так смердить тютюн(до якого тут вже всі звикли давно) як ароматизатори,які додають тепер у цигарки.
Щодо критики влади в лиці колишніх партнерів-про це смішно навіть читати:)

p.s. Шановна редакціє-ви хоч трохи редагуйте  повідомлення, а то соромно за граматичну і орфографічну культуру наших мешканців...
avatar
0
Коментарі користувачів це не власні матеріали cайту, щоб їх редагувати!
avatar
доводжу до Вашого відома що ароматизатори які використовуються є натуральними і ми єдині у європі що використовуєм натуральний ароматизатор що завозиться з США. по друге ці ароматизатори проходять офіційну сертифікацію перед розмитненням. по третє вони наносятся на холодний тютюн і ніякого відношення до викідів у повітря. по четверте якщо у Вас є сумніви я особисто можу Вам провести екскурсію та показати на якому етапі вони додоються і як сильно цей запах відчутно. повірте ви бедете розчаровані . До речі наші люди дуже специфічні ні одного позитивного коментаря про те що велика кількість людей мае дуже хорошу та стабільну зарплату що у місцевий буджет стабільно надходять податки, і напевно Ви розумієте яке значення для добробуту нашо міста має фабрика. так ні треба обгадити кучу кляуз написати а коли підприємство здихає усі дружньо плачуть як фігово живеться. це насправді обідно
https://www.facebook.com/oresttyutyunnyk/posts/765497840185129
avatar