Яроша призначено радником начальника Генштабу ЗСУ
06.04.2015 12:31
Начальник Генерального штабу Віктор Муженко та творець Добровольчого Українського Корпусу дійшли згоди щодо призначення Дмитра Яроша радником начальника Генштабу. Також визначено формат співдії ДУК зі Збройними Силами України. Про це Муженко та Ярош домовилися учора під час зустрічі в Генеральному Штабі ЗСУ, повідомляє pravyysektor.info.

Дмитро Ярош підкреслив, що єдність є ключовою умовою подальшої успішної боротьби та виявив готовність вибудовувати взаємодію та інтеграцію добровольчих батальйонів у ЗСУ.

“ДУК, виконуючи спільні з Армією завдання, готовий підпорядковуватись армійському керівництву у питаннях, пов’язаних з обороною держави від зовнішнього ворога та дає можливість кожному патріоту захищати Україну. Хтось мобілізується в Армію, а хтось іде у волонтери. Водночас є велика частина добровольців, які з різних причин не можуть воювати безперервно, але готові воювати на ротаційній основі. Ми шукатимемо також законодавчого відображення цих реалій ведення війни зокрема і для побудови соціального захисту таких бійців та їхніх сімей. Українці повинні мати впевненість у своїй Армії, довіру до її керівництва та відчуття готовності Збройних Сил в будь-який момент захистити нашу незалежність та вільний вибір нашого народу.” – сказав Провідник.

“Армія зробила великий стрибок за останній рік у нарощенні боєздатності для захисту України. Ми без перебільшення зараз є однією з найсильніших армій Європи”, – сказав Муженко. – “Наші бійці довели, що можуть боротися, терпіти, виконувати накази та розвиватися одночасно. Ціла когорта талановитих бойових командирів отримала підвищення за останні тижні. Ми також цінуємо суттєвий внесок усіх добровольчих батальйонів у спільну справу захисту Батьківщини від агресора зі сходу. Бійці ДУК в багатьох боях гідно проявили свою високу мотивованість та бойовий дух. Їх досвід та знання працюватимуть на розвиток усіх Збройних Сил. Ми розуміємо потреби змін та підвищення ефективності на всіх ланках роботи Армії. Ми також розглядаємо різні моделі розвитку резервних підрозділів Збройних Сил. Ми розроблятимемо проекти змін та втілюватимемо їх в життя попри зовнішню агресію та внутрішній опір тих, хто реформ не хоче. Ми зібрали усіх патріотів та захисників України під єдиним командуванням. Ворог бачить нашу згуртованість і бачить, що його спроби посіяти розбрат серед українців успіху не мають. У нас одна мета і єдина Батьківщина. Армія стає сильнішою з кожним тижнем.”


Теги: Віктор Муженко, радник, Дмитро Ярош, генштаб


Читайте також:
Коментарі
avatar