Україна відновлює «ракетний щит» і створює систему аерокосмічної розвідки, - Турчинов
09.04.2015 19:06
Влада України веде роботу над відновленням ракетної захисту, повідомив сьогодні в ході презентації Стратегії національної безпеки в Києві спікер Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов, повідомляє Іnforesist.org, посилаючись на «Інтефракс-Україна».

«Основна увага приділяється відновленню ракетного щита України. Така робота здійснюється без порушення наших міжнародних зобов'язань», - сказав Турчинов

При цьому він не став деталізувати проводяться в цьому напрямку роботи.

Крім того, спікер РНБО розповів і про створення системи аерокосмічної розвідки.

«Створюється досить ефективна система, яка дозволяє нам практично в онлайн-режимі переглядати ті компоненти території, які цікавлять наших військових, розвідників, а в мирний час будуть цікавити і народне господарство. Аерокосмічна розвідка це серйозний напрямок, над яким ми працюємо», - розповів він.

За словами Турчинова нова доктрина Національної безпеки України передбачає наступальні інформаційні дії у разі інформаційної агресії.

«Пріоритетом інформаційної безпеки є забезпечення її наступальності і асиметричних заходів проти всіх форм і проявів інформаційної агресії», - заявив він і додав, що важливим для інформаційної безпеки України вважається побудова сучасної системи кібербезпеки.


Теги: ракетний щит, Радбез, Безпека, Олександр Турчинов, РНБО


Читайте також:
Коментарі
avatar