Непохитний: як Сергій Притула розмовляє з російськими журналістами (ВІДЕО)
09.04.2015, 20:33
Як підтверджує своїми розіграшами сатирична програма каналу «24» з гучною назвою «Вести Кремля», бути українським патріотом в соцмережах недостатньо: коли доходить до реальних дій, дехто зовсім не проти начепити на себе футболку із зображенням Путіна. У своєму новому розіграші програма журналісти вирішили перевірити, чи не пригріли ми ще одну змію на своїх грудях в особі, скажімо, Сергія Притули.

Журналістка мовника зателефонувала шоумену і, представившись гостьовим редактором програми «Вечір з Володимиром Соловйовим», стала зазивати Сергія в чіпкі лапи каналу «Росія-1». Той, втім, залишився вірним своїм переконанням настільки, що запис телефонної розмови довелося багаторазово «запікувати» перед випуском в ефір.

Цікаво, чи будуть співробітники «Вести Кремля» і надалі практикувати такі розіграші? Було б цікаво послухати, як відреагують деякі представники нашого медіапростору на подібні пропозиції.

Свіжі новини сайту Винники Plus можна переглянути тут.

Категорія: Україна | Теги: журналісти, Сергій Притула, телеканал, розіграш, Вести Кремля

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...