Я ніколи не зможу зрадити Україну, - тренер луганської "Зорі"
09.04.2015 22:18
Головний тренер "Зорі" Юрій Вернидуб після кубкової гри із "Динамо" розповів про проблеми команди через складну ситуацію в країні.

"Перший матч ми програли 1:2, тому було ясно, що нам буде важко. Тим більше, грали з найсильнішою командою на Україні, яка доводить це своєю грою. Скажу, що подивившись гру "Динамо" з "Евертоном", прийшов до висновку, що давно такого футболу не показувала ні одна з наших українських команд.

Зробив сьогодні ротацію, точно також як і Сергій Ребров. На мій погляд, гра була рівною. Ми пропустили два безглуздих голи. У першому таймі ударів практично не було. Це футбол. Головне - зробити правильні висновки і не допускати подібних помилок в неділю. Сподіваюся, що ця гра буде цікавою. Є за що боротися і киянам, і нам. Постараємося довести, що навіть в тій ситуації, в якій ми знаходимося, можна грати в футбол і добиватися результатів", - каже Вернидуб.

"Складно проти таких команд, як "Динамо" і "Шахтар" грати в атакувальний футбол. Не хочу образити своїх гравців, адже у нас теж хороша команда, але нам ще важко грати з такими клубами на зустрічних курсах.

Чи є у нашої команди вже якісь плани на наступний чемпіонат? Плани одні - зберегти команду і зробити все, щоб вона була. На жаль, ми зараз як цигани - то там, то тут. На даний момент ми знаходимося в Запоріжжі. Є умови для того, щоб працювати і тренуватися. Планів на інші міста немає. Якщо все буде нормально, то в Запоріжжі і залишимося.

Коли читаєш в інтернеті, що 9 клубів з 14 можуть не атестувати, а хтось йде у ФФУ розповідати, як потрібно проводити чемпіонат... Давайте закінчимо чемпіонат і подивимося, що і як. Якщо все буде нормально, то постараємося грати і добиватися високих результатів, не опускатися нижче нинішньої планки. Звичайно, багато проблем... Швидше б усе скінчилося, щоб швидше настав мир. Все одно, впевнений, ми будемо жити в нашій неньці-Україні! Це наша улюблена країна! Країна, яка дала мені все: я тут народився, вчився, грав, став тренером. І я ніколи не зможу зрадити свою країну, Україну! Повірте, це не просто слова", - зазначив Вернидуб.

Джерело: http://football24.ua/

Теги: Зоря луганськ, патріотизм, Юрій Вернидуб, тренер


Читайте також:
Коментарі
avatar