«Алієв додав би «Руху» колориту, він-то гравець знаменитий», - Маркевич
10.04.2015, 17:53
Екс-гравець збірної України поки у винниківський "Рух" не збирається. Про це сьогодні повідомляє видання "Сегодня".

Безробітного Олександра Алієва засватали у клуб-чемпіон України серед аматорів "Рух" Винники. Раніше президент цього футбольного клубу Григорій Козловський, кликав в "Рух" Артема Мілевського. Не зрослося. І він переключився на Алієва, якому, за чутками, запропонував тримісячний контракт з номером-люкс в своєму готелі, де можна попаритися не тільки в лазні, але навіть у чані.

Нібито і грошима президент "Руху" образити Алієва не збирався. "Особисті умови гравець з Козловським погодили. Щоб заявити Алієва на чемпіонат Львівщини, залишилося отримати міжнародний трансферний сертифікат з РФС", – сказали журналістам видання в обласній федерації футболу.

"Там команда непогана, Алієв додав би їй колориту. Навчив би хлопців. Його характер? Я з ним півроку в збірній працював і не мав жодних проблем, він багато голів забив, був лідером, – прокоментував чутки про перехід Алієва у винниківську команду головний тренер "Дніпра" Мирон Маркевич, який стояв у витоків "Руху".

"Тут інший момент. Чи захоче в "Рух" сам Алієв? Він-бо гравець знаменитий", - додав Маркевич.

Схоже, сам Алієв не захотів. "Не знаю навіть, про що ви говорите, – сказав вчора 30-річний Алієв у відповідь на запитання, чи підпише він контракт з "Рухом". – Поки планую підтримувати форму індивідуально".

Нагадаємо, днями Олександра бачили в Києві на хокейному матчі АТЕК – "Кременчук". "Мене начальник гостьової команди запросив, – повідав Алієв. – До речі, цей вид спорту люблю не тільки як глядач. Я ще в дитинстві грав у хокей з м'ячем. А зараз граю в хокей з шайбою. Регулярно збираємося вечорами. Поштовхів, інших силових прийомів у нас немає. Граємо за аматорськими правилами. Намагаюся закидати шайби частіше. Мені дуже подобається!"

Фото: http://www.fcdynamo.kiev.ua/

Більше про новини спорту можна дізнатися тут.

Категорія: Спорт | Теги: Рух Винники, Григорій Козловський, Олександр Алієв, Мирон маркевич

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 2
avatar
1 vtuk • 18:27, 10.04.2015
Шкода... Так хотілося сенсації! sad
avatar
2 Грек • 18:51, 10.04.2015
Cциканув Алієв! Побоявся шо бандерівці не простять колорадської лєнточки biggrin
avatar

RedTram
Loading...