"Оселя" організовувала Великодній сніданок для безпритульних та всіх потребуючих
12.04.2015 15:33
У Великдень ЛМГО "Спільнота Взаємодопомоги "Оселя" організовувала "Великодній сніданок для безпритульних та всіх потребуючих" в приміщенні Палацу мистецтв у Львові.

Захід, організований Спільнотою взаємодопомоги "Оселя-Емаус" м.Винники, дозволив більш як 450 людям відчути в родинній атмосфері радість Воскресіння Господнього.

На благодійному сніданку зібралися ті, хто позбавлений радості сімейного святкування та родинного затишку, а також ті, які щочетверга приходять скуштувати гарячого борщу до Порохової вежі. При вході великодніми привітаннями зустрічала ГО "Золота молодь Винник".

Сніданок розпочався з молитви та освячення їжі, яку провадив отець Олег Сухінський. На столах ,ули Великодні страви: паска, яйце, ковбаска і т.д., Продукти і кошти були зібрані від благодійників міста Львова. 

ЛМГО "Спільнота Взаємодопомоги "Оселя" щиро дякує всім хто долучився для організації благодійного сніданку. Завдяки нашим спільним зусиллям потребуючі мешканці нашого міста змогли відчути та відсвяткувати Воскресіння Господнє.

Джерело: http://portal.lviv.ua/

Теги: Великодній сніданок, бездомні, Великдень, оселя, благодійнісь, Золота молодь


Читайте також:
Коментарі
avatar