Всі подробиці і перші версії вбивства Олеся Бузини (ВІДЕО)
16.04.2015 16:06
Як вже повідомлялось, сьогодні був убитий письменник, журналіст Олесь Бузина. Його застрелили близько 14.00 недалеко від будинку на вул. Дегтярівській у Києві. Стріляли з автомобіля "Форд Фокус" темно-синього кольору з іноземними номерами – або латвійськими, або білоруськими, повідомив народний депутат Антон Геращенко.

В Олеся Бузину вистрілили кілька разів. Одна з куль потрапила в голову, інша – в тіло. "Імовірно, використовували пістолет ТТ калібру 7.62", – повідомив начальник київської міліції Олександр Терещук. На місці злочину працювали близько 10 криміналістів і стільки ж правоохоронців.

Свідками вбивства стали п'ятеро осіб, їх зараз допитують правоохоронці.

Сусіди Олеся Бузини розповіли, що його вбили, швидше за все, під час пробіжки. За їх словами, Бузина регулярно здійснював пробіжки в парку неподалік. У момент вбивства він був одягнений у спортивний костюм, поруч з ним знаходилася спортивна сумка.

Тіло Олеся Бузини вже відвезли в морг. Як стало відомо, розслідувати вбивство буде київська прокуратура.

У столиці оголошено план "Сирена" для перехоплення автомобіля, з якого застрелили Бузину.

На думку політолога Олександра Палія, вбивство Олеся Бузини могло мати два мотиви. "Це вбивство може бути або чиєюсь стихійної помстою, або провокацією – щоб у нас сильніше закручувалася спіраль насильства, як під час громадянської війни. Але зараз важко говорити", – зазначив експерт.

Президент Росії Володимир Путін під час сьогоднішньої "прямої лінії" також прокоментував вбивство Бузини. "Не перше політичне вбивство", – сказав лідер РФ, згадавши також про колишнього народного депутата Олега Калашникова, який був застрелений ввечері 15 квітня.

"Де вбивці? Їх просто немає! Ні виконавців, ні замовників", – сказав президент РФ.

На думку народного депутата Вікторії Сюмар, останні резонансні вбивства можуть бути використані для дестабілізації ситуації в Україні. "Парад політичних вбивств" очевидно невипадковий. Це не просто зведення рахунків – це спецоперація, яку будуть використовувати для політичної та інформаційної боротьби, для дестабілізації, для "розігріву" до 9 травня", – написала вона у Facebook.

Джерело: http://www.segodnya.ua/

Теги: Олесь Бузина, журналіст, Антон Геращенко, вбивство


Читайте також:
Коментарі
avatar