Учні Виниківської школи-інтернату прибрали діброву
22.04.2015 20:14
Незвично цього року школярі готувалися до Дня довкілля та Дня Землі. На ідею учнівського самоврядування Винниківської школи інтернату провести акцію «Збережемо Землю» відгукнулося багато охочих. Вона проходила у кілька етапів.

До Великодня учні прибирали пришкільну територію. Після цього вони разом з батьками, педагогами й лісничим Винниківського лісництва Андрієм Ціжем влаштували велику толоку – прибирання діброви (лісу, що поблизу школи). Оскільки діти часто прогулюються лісом, вони зауважили, що він дуже засмічений і занедбаний.

Сьогодні, 22 квітня, стартував ІІ етап – озеленення пришкільної ділянки. Учні не просто висаджували дерева та квіти, а й спробували себе у ролі ландшафтних дизайнерів.

Як йдеться в повідомленні на сторінці Винниківської школи-інтернату у Facebook, вже завтра учні 10 класу долучаться до акції місії "Центр Опіки Сиріт" "Діти – митрополиту Андрею" з нагоди 150-річчя від дня народження митрополита Андрея Шептицького, в межах якої вони висаджуватимуть фруктові дерева.


Теги: інтернат, ліс, Збережемо Землю, діброва, школа, прибирання, акція


Читайте також:
Коментарі
avatar