Активісти Правого Сектору Дніпродзержинська засунули депутата в сміттєвий бак (ВІДЕО)
24.04.2015 11:05
Сьогодні зранку біля входу в міську інформаційну службу депутат Дніпродзержинської міськради Ігор Лісничий проти своєї волі був засунутий в сміттєвий бак.

Ігор Лісничий брав участь у зйомках телепередачі "Територія Д", на якій обговорювалися варіанти перейменування Дніпродзержинська. Також планувалися теледебати між Лісничим і секретарем міськради Плахотнюком, якого депутат Лісничий планував змістити із займаної посади на найближчій сесії. Поки депутат перебував у студії, до входу був підвезений сміттєвий бак. Кілька людей у ​​камуфляжній формі і балаклавах зайшли в будівлю, витягли Ігоря Лісничого зі студії і засунули у смітник.

Всього в акції "сміттєвої люстрації" брали участь близько 15 осіб - активістів Правого Сектора.

Як розповів кореспонденту газети "Событие" один з лідерів Дніпродзержинської організації Правий Сектор Аскольд Можейко, акція "сміттєвої люстрації" проводилася за розпорядженням обласної організації ПС. Причина - зв'язок Ігоря Лісничого з Олегом Царьовим і його участь у зустрічі посла РФ, повідомив А. Можейко. На думку керівника Дніпродзержинського Правого Сектора, людина з таким минулим не може претендувати на посаду міського голови.

Також кореспонденти газети "Событие"" зв'язалися з керівником обласної організації Правий Сектор Ростиславом Винаром. Ростислав повідомив, що акція була ініційована Дніпродзержинської організацією ПС і схвалена областю. Необхідність її проведення Ростислав Винар аргументував тим, що Ігор Лісничий розпускав чутки про те, що має вплив на Правий Сектор.

На даний момент Ігор Лісничий дає свідчення співробітникам міліції усередині приміщення міської інформаційної служби.


Теги: сміттєва люстрація, правий сектор, Дніпродзержинськ, Ігор Лісничий, Плахотнюк


Читайте також:
Коментарі
avatar