У середу стартує Чемпіонат України серед аматорів
25.04.2015 08:46
У середу, 29 квітня, стартує Чемпіонат України серед аматорів 2015. Цьогоріч змагання пройдуть за новою схемою, а їх учасниками стануть 16 колективів. Сайт Винники Plus, як і у минулорічному чемпіонаті, буде інформувати Вас про хід цього захоплюючого турніру.

Груповий етап чемпіонату 2015 року складається з двох частин. У першій частині 16 команд, розділені на 4 групи по 4 команди за територіальним принципом, грають кожна з кожною за коловою системою у два кола (вдома, виїзд).

З кожної з груп до другої частини групового етапу виходять команди, які посядуть 1-3 місця (з урахуванням очок набраних в матчах між собою). Такі команди формують 2 групи по 6 команд – А та Б.

Групу А формують команди, які займуть 1-3 місця у групах 1 та 2.

Групу Б формують команди, які займуть 1-3 місця у групах 3 та 4.

Команди, які зустрічалися між собою у першій частині групового етапу, в складі груп А та Б не зустрічаються. Команди груп А та Б грають за коловою системою у два кола (вдома, виїзд) з командами, з якими вони не зустрічалися в матчах першої частини. До фінального етапу чемпіонату виходять команди, які посядуть 1-4 місця в групах А та Б.

Команди, які посядуть четверті місця у першій частині групового етапу, отримують право участі в 1/8 розіграшу Кубка України з футболу серед аматорських команд 2015 року. Матчі першої частини групового етапу пройдуть 29 квітня, 06, 13, 27 травня та 03 червня 2015 року.

Суперниками чинного чемпіона серед аматорів виниківського "Руху" за результатами жеребкування стали дві команди, з якими винниківчани вже зустрічалися у минулорічному чемпіонаті ФК "Вінниця" та ОДЕК (Оржів), а також дебютанту чемпіонату львівський "Опір".

Як нам стало відомо, "Рух" матч І туру зіграє 29 квітня у Винниках на стадіоні ім. Богдана Маркевича. Суперник і початок матчу поки що не відомі.

Склад всіх груп першої частини групового етапу чемпіонату України з футболу серед аматорських команд 2015 р.

Група 1

1. "Опір" (Львів)
2. "Рух" Винники (Львівської область)
3. ФК "Вінниця"
4. ОДЕК (Оржів Рівненської області)

Група 2

1. "Колос" (Ковалівка Київської області)
2. "Мал" (Коростень Житомирської області)
3. "Єдність" (Плиски Чернігівської області)
4. "Авангард" (Корюківка Чернігівської області)

Група 3

1. "Балкани" (Зоря Одеської області)
2. "Жемчужина" (Одеса)
3. "Мир" (Горностаївка Херсонської області)
4. "Авангард" (Каховка Херсонської області)

Група 4

1. "Колос" (Зачепилівка Харківської області)
2. "Таврія-Скіф" (Роздол Запорізької області)
3. "Інгулець" (Петрове Кіровоградської області)
4. "ВПК-Агро" (Магдалинівка Дніпропетровської області)

Джерело: http://www.ua-football.com/

Теги: чемпіонат аматорів, Рух Винники


Читайте також:
Коментарі
avatar