Володимир Кличко захистив свої чемпіонські титули у бою з американцем Браянтом (ВІДЕО)
26.04.2015 08:15
У Нью-Йорку чемпіон світу в суперважкій вазі за версіями WBO, WBA, IBF і IBO Володимир Кличко (64-3, 53 КО) з рахунком 116-111, 116-111, 118-109 виграв у претендента з США Брайанта Дженінгса (19 -1, 10 КО).

Американець в сьогоднішньому поєдинку приніс безліч сюрпризів для Володимира Кличка. Експерти в США, Європі та Україні віщували швидку перемогу Кличка нокаутом, але цього не сталося, оскільки американський боксер продемонстрував відмінні навички в захисті, гарну швидкість і атлетичність.

Кличко з першого раунду взяв ініціативу в свої кулаки і почав використовувати «джеби» і «прямі», але щільний блок американця не дозволив всім ударам дійти до мети. У третьому раунді Кличко провів перший клінч. Протягом бою суддя просив Володимира не застосовувати цей, властивий йому, елемент боксу, але чемпіон не слухав, поки суддя в 10 раунді не зняв з нього 1 бал.

У ході всього поєдинку атаки боксера із США були акцентовані на нирки під руки Кличко і удари з ближньої дистанції, але цьому перешкоджав «джеб» від українця. Іноді Дженнінгс розривав дистанцію і потрапляв по Кличку, але потім у його голову було направлено ще більшу кількість «джебів» і комбінацій з двома прямими ударами. У чемпіонських раундах Кличко активізувався і завдав багато точних ударів в голову, проте Дженнінгс все витримав. Володимир не дав своєму супернику шансів в атаці, а сам довів бій до логічного для себе та суддів завершення.

Після оголошення результатів Дженнінгс не був обурений рішенням рефері, але зазначив, що не погоджується з виставленими рахунками і вонм мали би бути більш щільним.

Джерело: http://xsport.ua/

Теги: Володимир Кличко, Брайант Дженінгс, Бокс


Читайте також:
Коментарі
avatar