«Карпати» у Львові розгромили «Олімпік» (ВІДЕО)
26.04.2015 15:40
Поєдинок львівських «Карпат» і донецького «Олімпіка» був цікавий тим, що зустрічалися суперники, які останнім часом рідних уболівальників в основному розчаровують. Галичани прописалися серед аутсайдерів, донбасівці вийшли в півфінал національного кубка (перша гра з «Динамо» вже в середу), але в чемпіонаті в новому календарному році тільки програвали.

Початок вийшов динамічним, але простору для комбінування було небагато, так що втрата слідувала після третього, а то і другого пасу, воротарі за подіями стежили з боку. Господарі з м'ячем працювали більше, гості оборонялися і з надіями поглядали вперед, по-справжньому гострих моментів довелося почекати. «Карпати» забили гол, суддівська бригада справедливо взяття воріт не зафіксувала через офсайд.

Ближче до середини тайму рахунок таки став 1: 0 вже за всіма правилами. Кожанов навісив зі штрафного від правої бровки, на Худоб'яка, який переграв усіх на другому поверсі на лінії воротарської. Львів'яни одним голом не наситивлися, продовжили активно атакувати і випробовувати на міцність Махарадзе. Донецький воротар тримався молодцем. Попереду у «Олімпіка» конструктивізму не було зовсім.

Гості перший гольовий шанс створили за десять хвилин до перерви, коли Іса після штрафного мав перед собою ворота і самотнього голкіпера, але бити довелося зльоту, і м'яч пішов поверх поперечини. «Карпати» в атаці у відповідь забили другий м'яч. Тепер Швед виграв повітряну дуель після флангового навісу Голодюка. Хвилювання бігаючого по порожньому сектору наставника господарів Ігор Йовічевіч були марними. Все у його команди складалося краще нікуди.

На початку другого тайму було враження, що програюча сторона з двома свіжими гравцями перейшла в контрнаступ, правда, брак у передачах позбавляв «олімпійців» гостроти. Галичани вибудували дві лінії оборони і чекали, що ще удумає суперник. Противник один м'яч після технічного удару Кадимяна з-за меж штрафного відіграв, йшла тільки 56-я хвилина.

Гол виявився схожий допінгу для гостей, які навіть бігати стали швидше. «Карпати» і раді б були проводити свої атаки, та нічого не виходило. Виходом зі сформованої ситуації могли стати довгі передачі на фланги, але такі м'ячі ще потрібно було наздоганяти з опікуном на плечах.

І все-таки «зелено-білі» дочекалися свого зоряного часу. На 69-й хвилині рахунок став 3: 1. Худоб'як розігнав атаку, Голодюк продовжив, а фінальну крапку вже з меж штрафного після красивого фінта поставив Швед. Слідом Худоб'як поховав останні надії донеччан. Костевич ривок по лівому флангу завершив передачею під удар, а лідер львів'ян не промахнувся.

Чотири голи в одному матчі «Карпати» не забивали з 4 травня минулого року, коли здивували всіх гостьовою перемогою 4: 1 над «Дніпром».

«Олімпійці» перебували в шоковому стані, тому про продовження боротьби вже не йшлося. Махарадзе ще встиг врятувати свої ворота від п'ятого голу... «Карпати» здобули першу велику вікторію в нинішньому чемпіонаті, «Олімпік» зазнав вже восьмої поразки в дебютному сезоні в Прем'єр-лізі.

"Карпати" - "Олімпік" - 4:1

Голи: 1:0 - Худоб'як (20), 2:0 - Швед (38), 2:1 - Кадімян (56), 3:1 - Швед (69), 4:1 - Худоб'як (72)