"Рух" з Алієвим розгромив вгостях ФК "Самбір" (ОНОВЛЕНО+ВІДЕО)
26.04.2015 22:19
Винниківський "Рух" здобув третю поспіль розгромну перемогу на старті чемпіонату Львівщини по футболу.

У третьому турі три сухі м'ячі отримав від "Руху" на власному стадіоні ФК "Самбір". За винниківську команду двічі відзначився Олег Шептицький і один гол на рахунку Віталія Романюка. Слід відзначити, що вже на 41 хвилині матчу рухівці залишились у меншості - отримавши дві жовті картки, поле залишив Володимир Макар.

Цей матч став дебютним для відомого футболіста Олександра Алієва у складі винниківської команди. Футболіст, який вибрав собі 11 номер, вийшов на поле з перших хвилин і лише наприкінці зустрічі Роман Гданський дав відпочити дебютанту.

"У ФК Рух зібрані хороші гравці, які грали в Прем'єр-лізі України", - заявив Олександр Алієв після матчу і поділився враженнями від дебюту в чемпіонаті Львівської області.

"Виграли сьогодні 3:0 у Самбора. Давно не грав, провів на полі 70 або 75 хвилин. У команді зібрані хороші хлопці, які грали в Прем'єр-лізі України", - зазначив півзахисник.

"Рівень, звичайно, не УПЛ і не першої ліги, але хлопці стараються показувати хороший футбол", - цитує Алієва "Трибуна".

ФК "Самбір" - "Рух" Винники 0:3

Арбітр: Роман Брандибура, асистенти арбітра: Андрій Чулик, Юрій Ковальчук

Голи: 0:1 - Шептицький Олег, 13; 0:2 - Романюк Віталій, 47; 0:3 - Шептицький Олег, 62

ФК "Самбір": Явірський Ігор (Лазарський Назарій, 67); Химич Назар; Піщальник Юрій (Яценко Олег, 52); Казан Ігор (Держипільський Ігор, 79); Ковалик Іван (Мавров Назар, 82); Задорожний Микола; Леськів Ігор; Габ`ян Андрій; Кіт-Копиляк Михайло (Франкович Олег, 70); Сікорський Михайло (Сурник Володимир, 63); Малецький Назар (Вергун Роман, 77)

"Рух" Винники: Шевчук Юрій; Романюк Віталій (Молоков Іван, 82); Гурський Андрій; Гусаковський Юрій (Панасюк Олег, 88); Дмитрух Віталій; Костик Богдан (Карачевський Назар, 86); Алієв Олександр (Бойко Роман, 68); Сергеєв Сергій (Іванов Роман, 63); Баглай Андрій (Фурта Юрій, 63); Макар Володимир; Шептицький Олег (Шептицький Михайло, 76)

Попередження: Химич Назар, 27; Макар Володимир, 31; Піщальник Юрій, 45

Вилучення: Макар Володимир, 41 (2ЖК)

Матч 4 туру чемпіонату Львівщини винниківчани зіграють у Бориничах у неділю, 3 травня. А вже у найближчу середу, 29 квітня, у Винниках на стадіоні ім. Богдана Маркевича підопічні Романа Гданського у першому турі Чемпіонату України серед аматорів зіграють з ФК "Вінниця". Початок матчу: 16.30.

Теги: Рух Винники, Олександр Алієв, Віталій Романюк, Володимир Макар, Олег Шептицький, Роман Гданський, ФК Самбір