Олександр АЛІЄВ: «У Рух приїхав не заробляти, а грати» (ВІДЕО)
27.04.2015 09:05
Як вже повідомлялось, екс-гравець збірної України, київського «Динамо» і дніпропетровського «Дніпра» заключив угоду з винниківським «Рухом» і вже провів дебютний матч за свій новий клуб.

Екс-гравець перехід інтерв'ю програмі «Великий футбол» прокоментував свій перехід у винниківський «Рух».

- Я свого часу грав у «Динамо», «Дніпрі», в чемпіонаті України, збірної. Приємно, що мене пам'ятають, тому прийшли на мою перше тренування в «Русі».

Вчити я нікого не буду, для цього є тренер. «Пхати», ображати - це не в моїх силах. Наставником бути ще не збираюся, мені 30 років.

У Києві пробув п'ять місяців, зараз поживу тут трохи, чому б і ні? Підучу українську мову, щоб не говорили про мене, що я не патріот України, що я якийсь диявол. Мені тут подобається. Хто казав, що я не патріот? Багато. Я пам'ятаю, коли сидів з георгіївською стрічкою на стадіоні, на фіналі Кубка Росії, читав відгуки.

Я сюди приїхав не заробляти, а грати. Тут ніяких зарплат немає. Це наші дружні відносини (з президентом «Руху» - Григорієм Козловським - прим.). Про себе я ще не заявив, все попереду, - сказав Алієв.


Теги: Григорій Козловський, Олександр Алієв, Рух Винники


Читайте також:
Коментарі
avatar

Цитата
Я сюди приїхав не заробляти, а грати. Тут ніяких зарплат немає.
Ага, ми вже повірили  biggrin
avatar
А шо має говорити? Аматори любительська ліга, які можуть бути офіційні заробітки... Ну а в конверті, і так не будем знати!
avatar
нарад вам не вгодиш , вам привозиш зірку що ми всі гордились нашою командою а ви знову не задоволенні!!! що ж я маю таке зробити для вас щоб ви були задоволенні?????
avatar
Де ви бачите незадоволення? Тут про те що Алієв сказав шо буде грати задаром. Ніхто в таке просто не повіре.
avatar
Взагалі то піаракція сильна получилась. Про Винники гудуть!!! Респект пане Григорій!  respect
avatar