Прикордонники Польщі пропустили в країну тільки двох "Нічних вовків"
27.04.2015 08:59
Польські прикордонники пропустили в країну тільки двох російських байкерів клубу "Нічні вовки". Всього кордон перетнути 15 осіб на 11 мотоциклах.

Байкери під'їхали до польського кордону з боку білоруського Бреста, передає Joinfo.ua з посиланням на Gazeta Wyborcza.

На кордоні їх зустріли численні наряди міліції, прикордонники, над прикордонним переходом літає вертоліт. Разом з тим, пропустили байкера, який мав польське громадянство, а також заявив, що належить до організації "Меморіал слави і перемоги", а не до "Нічних вовків".

Перед тим, як відправитися на кордон з Польщею, "Нічні вовки" близько години давали інтерв'ю засобам масової інформації в Білорусі. Крім того, в Gazeta Wyborcza повідомили, що один з польських мотоциклістів і член нової проросійської партії "Зміна" почав ображати журналістів, які зібралися в пункті пропуску і стежать за перетином кордону російськими байкерами. Зокрема, він з криками накинувся на представників ЗМІ і заявив, що російські байкери не можуть представляти ніякої загрози для Польщі.

Нагадаємо, байкери "Нічні вовки" в суботу, 25 квітня, почали присвячений 70-річчю Перемоги мотопробіг від Москви до Берліна. У неділю вони перебували в Білорусі, сьогодні під'їхали до польського кордону.

Раніше польський МЗС повідомив, що учасникам мотопробігу відмовлено у в'їзді на територію країни. У Варшаві послалися на те, що не отримали необхідну і повну інформацію про акцію. "Нічні вовки" в ході мотопробігу на честь 70-річчя Великої Перемоги планували відвідати Мінськ, Брест, Вроцлав, Брно, Братиславу, Відень, Мюнхен і Прагу. Закінчитися він повинен 9 травня в Берліні.


Теги: границя, віза, Польща, акція, байкери, 9 травня, Нічні вовки, прикордонники


Читайте також:
Коментарі
avatar