Обережно, Facebook!: Вчені встановили зв'язок між соцмережами і депресією
28.04.2015 09:54
Соціальні мережі перетворилися в невід'ємну частину нашого життя. Люди різного віку та соціального становища проводять по кілька годин на день в соціальних ресурсах. Проте, вчені б'ють на сполох, попереджаючи, що захоплення соцмережами вкрай згубно позначається на самопочутті людини.

Так, повідомляє Joinfo.ua, широкого розголосу набув досвід, проведений американськими вченими. Добровольцям, які брали участь у ньому, пропонувалося всього лише відвідувати соціальну мережу Facebook у звичному для себе режимі, залишаючись онлайн так довго, як їм цього хотілося.

Експерти констатували, що чим довше доброволець залишався на соціальному майданчику, тим вищою у нього була схильність до депресії.

Цей факт легко пояснити, вважають вчені. На їхню думку, людина в соціальній мережі підсвідомо, чи усвідомлено порівнює власний рівень життя з рівнем інших користувачів. Як правило, це порівняння виявляється не на її користь, приводячи у результаті до депресивних станів.

Експерти відзначають, що соціальні мережі є справжнім генератором почуття власної неповноцінності і комплексів та рекомендують утримуватися від відвідування подібних ресурсів в моменти, коли ви знаходитесь в поганому настрої, або переживаєте смугу невдач.


Теги: користувачі, соціальні мережі, депресія, Facebook, експеримент, вчені


Читайте також:
Коментарі
avatar