У Львові патрульних нової поліції перевірятимуть на хабарництво
28.04.2015 15:13
У відомстві нової поліції створять спеціальний відділ, котрий перевірятиме обраних для служби у новій поліції патрульних на схильність брати хабарі. Про це 28 квітня розповів на прес-конференції заступник начальника ГУ МВС у Львівській області Сергій Зюбаненко, повідомляє zaxid.ne.

За його словами, спеціальні підрозділи ходитимуть містом, наче звичайні мешканці, скоюватимуть правопорушення, а після цього пропонуватимуть новим патрульним відкупитись.

«Ми створимо спеціальний відділ, котрий вивчатиме питання корупції, перевірятиме нових патрульних на чесність. Я б дуже хотів, щоб до лав нової поліції вступало багато військових із добровольчих батальйонів. Оскільки люди, які пережили такі події явно думатимуть про розбудову державу, а не про хабарі»,- сказав він.

Нагадаємо, з 20 квітня по 13 травня триває реєстрація усіх охочих служити у лавах нової патрульної поліції. Подаватись можуть чоловіки і жінки від 21 до 35 років. За перших півдня бажання виявили близько 400 людей, серед них 30% жінок.

28 квітня також розпочався конкурс на відбір тренерів для нових поліціянтів. Його проводитимуть переважно серед вже досвідчених міліціонерів. Серед потрібних спеціальностей 22 дисципліни - правила дорожнього руху, професійна етика, запобігання насильству в сім’ї.

Всі охочі можуть заповнити електронну анкету на сайті МВС або ж безпосередньо у Палаці Потоцьких за адресою: Львів, вул. Коперніка, 15. Телефон «гарячої лінії» МВС у Львові: 032 258 6222.


Теги: конкурс, патрульні, МВС, Сергій Зюбаненко, поліція


Читайте також:
Коментарі
avatar