Конфлікт між «Правим сектором» і Збройними силами вичерпано, - Дмитро Ярош
30.04.2015 08:42
Лідер «Правого сектора», народний депутат, Дмитро Ярош,  повідомив на своїй сторінці у Facebook, що конфлікт Добровольчого українського корпусу (ДУК) та Збройних сил України вичерпано. 

«Минула важка доба. Кремлівську провокацію з метою зіштовхнути армійців і добровольців ДУК ПС вдалося нейтралізувати», - написав він.  

Очільник добровольчого корпусу повідомив, що більше, ніж за рік війни, не було жодного випадку, щоб командування ДУК не виконало наказів чи «прохань» керівництва АТО, або Генштабу.  

«Беручи участь у боях під Слов'янськом, звільняючи окуповані території, воюючи під Савур-Могилою, Ілловайськом, у Пісках, у донецькому аеропорті, в Широкиному та на інших ділянках фронту, ми ніколи не займалися отаманщиною і махновщиною - ми просто захищали нашу Батьківщину. Бо це - і наше Право, і наш Обов'язок!», - зауважив він.

Окрім того, лідер «Правого сектору» наголосив, що слухи про конфлікт ДУК та Збройних сил України поширювали вороги.  

«Будь-які крики про «непідконтрольність» «Правого сектору» є нічим іншим як бажанням придворних лизоблюдів із Банкової і ворогів нашого народу видати праведне за грішне», - зазначив Ярош.  

Нагадаємо, 28 квітня близько опівночі, лідер «Правого сектору» Дмитро Ярош повідомив, що підрозділи 95-ї аеромобільної та 25-й парашутно-десантної бригад ЗСУ намагалися заблокувати і роззброїти бійців добровольчого корпусу на Дніпропетровщині.  

Він віддав наказ усім бійцям не здавати зброю. Наступного дня «Правий сектор» пікетував Адміністрацію президента.


Теги: ЗСУ, Дук, Дмитро Ярош, конфлікт


Читайте також:
Коментарі
avatar