В Підмосков'ї невідомі розстріляли актора Охлобистіна
01.05.2015, 15:29
Кілька хвилин тому стало відомо, що знаменитий актор і затятий критик нового ладу в Україні та чинного укладу в російському суспільстві, Іван Охлобистін був розстріляний на території прилеглій до його особняка в Підмосков'ї. Про це повідомляє російське інформагенство Список Преступлений.

Точних даних про те, чи убитий Охлобистін, чи вижив, немає. Нападників було, як мінімум, двоє. "Всі не слов'янської зовнішності". Про це в інтерв'ю інформагентству повідомило джерело в органах правопорядку Московської області. Відомо також, що шестеро дітей і дружина, які проживають в одному особняку з жертвою не постраждали.

Відомий російський актор, режисер, сценарист Іван Охлобистін народився 22 липня1966) року в Тульській області СРСР. Імовірно загинув 30.04.2015 в Підмосков'ї. Після школи Іван надходить у ВГИК, недовчившись йде в армію, а відслуживши знову повертається в залишений ВНЗ.

Свіжі новини сайту Винники Plus можна переглянути тут.

Категорія: Світ | Теги: Іван Охлобистін, Підмосков'я, актор, вбивство

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...