«Правий сектор» заблокував у Львові першотравневий «Соціальний марш»
01.05.2015 20:16
«Правий сектор» Львівщини завадив проведенню у Львові першотравневого «Соціального маршу», що його намагався організувати рух «Автономний опір». Близько тридцяти молодиків намагалися маршем пройти від пам’ятника Чорновола на вул. Підвальній до монумента Іванові Франку на Університетській. Їх охороняло вп’ятеро більше міліціянтів.

«Метою заходу є привернути увагу львів’ян до того, що влада приймає антинародні закони, та закликати людей боротися за свої соціальні права» – зазначає представниця Автономного опору Ярина Волошин. Щоправда, якихось конкретних механізмів, як допомогти людям подолати бідність, окрім популістичних закликів виходити на вулиці першого травня та вигуків «ні фашизму, ні капіталізму» «автономи» не декларували.

На заваді «Соціальному маршу» стали представники «Правого сектора» Львівщини. Понад сто бійців вишикувалися на виході з скверу біля пам’ятника Чорноволу та перекрили дорогу представникам Автономного опору.

«У час, коли в державі триває війна, окупант захоплює наші землі і вбиває захисників в тому числі і правосекторівців, проплачені кремлем провокатори намагаються проводити в нас у Львові 1 травня різного роду соціальні марші, маніпулюючи бідою людей. Ми не допустимо тут необільшовицького свавілля. «Автономи» сповідують соціалістичні анархічні погляди, є фактаж, що це п’ята колона, рука Москви. Вони хочуть вчинити дебош та показати, що вони можуть вільно марширувати. Нехай роблять це в інший час, а не першого травня коли кремлівська пропаганда організовує у нас провокації», – зазначив командир 2зБАТ ДУК Тарас «Хаммер». З його слів, представники Правого сектору Львівщини не мали наміру вчиняти силового тиску на «гнаних та голодних», а лише, вишикувавшись у стіну, не допустити, щоб провокативний «Соціальний марш» відбувся.

«Ми спочатку намагалися зупинити провокаторів у законний спосіб. Просили Львівський окружний адміністративний суд, аби підтримав ініціативу міської влади та заборонив проведення маршів, що носять відвертий провокативний характер .Однак суд, який свого часу, забороняв Львівський Євромайдан, зіграв на руку провокаторам та дозволив проведення цієї акції. Відтак, Правий сектор вирішив зупинити провокаторів самотужки» – зазначає голова ради ГО «Правий сектор – Захід» Олена Живко.

Блокування правосекторівцями першотравневого «Соціального маршу» тривало близько двох годин. Коли представники «Автономного опору» почали розходитися, блокаду припинили і представники «Правого сектра» Львівщини.

Джерело: http://ps-zahid.info/

Теги: соціальний марш, правий сектор, ЛЬВІВ, 1 травня


Читайте також:
Коментарі
avatar