«Рух» розгромив «Опір» у другому турі чемпіонату України серед аматорів
06.05.2015 20:18
У середу, 6 травня, відбувся другий тур чемпіонату України по футболу серед аматорських команд.

Винниківський «Рух» у Львові на стадіоні СКА зустрічався з другим представником Львівщини у І групі цьогорічного чемпіонату футбольним клубом «Опір» Львів.

Триразові чемпіони Львівщини прогнозовано здобули перемогу над львівською командою, забивши у її ворота три сухі м'ячі. Хоча треба відзначити, що у першому таймі господарі гідно протистояли своїм іменитим соперникам. Незважаючи на територіальну та ігрову перевагу рухівців, львів'яни на протязі майже всього першого тайму вдало захищались і навіть кілька разів небезпечно контратакували. Рухівцям, у свою чергу, ніяк не вдавалось завершити свої чисельні атаки влучним завершальним ударом. І всеж-таки на перерву вони пішли за рахунку 1:0 на свою користь. Після удару Романа Іванова м'яч після невеликого рекошету від захисника господарів опустився за "комірець" воротаря «Опору». Слід відзначити, що у молодого гравця «Руху» це вже другий м'яч у двох стартових матчах чемпіонату.

Невстигла секундна стрілка у другому таймі зробити другий оберт, як рухівці подвоїли рахунок. Олег Шептицький по лівому краю увірвався у штрафний майданчик господарів і з гострого кута влучно пробив у дальній кут воріт. А на 88 хвилині капітан «Руху» Богдан Костик прямим ударом зі штрафного, з метрів двадцяти п'яти, не залишив ніяких шансів воротарю господарів. З:0 - друга пермога «Руху» і друга поразка з рахунком 0:3 львівського «Опору».

Відзначимо, що у цьому матчі не брав участі зірковий новачок команди Олександр Алієв. Він хоч і перебував разом з партнерами на лаві запасних, але не був навіть у заявці на цей матч. У матчі минулого туру Прем'єр-ліги Львівщини у Ходорові Олександр отримав мікротравму.

Журналіст «Галичини спортивної» Богдан Пастернак взяв коротке післяматчеве інтерв'ю у президента ФК «Рух» Григорія Козловського.

"Чому не грав Алієв? Він отримав ушкодження у матчі в Ходорові, тому йому потрібно кілька днів, аби відновитися. Сьогодні вирішили його приберегти.

Цьогорічний формат чемпіонату України серед аматорів такий, що набирати максимум очок не є першочерговим завданням. Зважаючи на це, будемо награвати молодь.

Сьогодні був спокійним як ніколи. Не було переживань за те, що ми можемо загубити очки. Наша молодь зіграла доволі посередньо. Хочу бачити від них яскравішою та результативнішою гри у майбутніх іграх", - сказав Григорій Козловський.

З несподіваним результатом завершився інший матч І групи. Один з фаворитів групового турніру, і чемпіонату загалом, оржівський «ОДЕК» з рахунком 0:1 поступився на своєму полі ФК «Вінниця».

Тож після другого туру «Рух» Винники з шістьма очками одноосібно очолив турнірну таблицю І групи.

Нагадаємо, що у стартовому матчі цьогорічного турніру «Рух» у Винниках, програючи по ходу матчу, здобув вольову перемогу з рахунком 2:1 над ФК «Вінниця».

Турнірна таблиця І групи
М Команда І В Н П М О
1 «Рух» (Винники) 2 2 0 0 5:1 6
2 ФК «Вінниця» 2 1 0 1 2:2 3
3 ОДЕК (Оржів) 2 1 0 1 3:1 3
4 «Опір» (Львів) 2 0 0 2 0:6 0

Теги: Олег Шептицький, Богдан Костик, Рух Винники, ФК Вінниця, ОДЕК Оржів, чемпіонат аматорів, Опір Львів, Роман Іванов, Винники, Олександр Алієв