У Львівській області незаконно приватизували частину газопроводу ГРС "Винники" - ВО "Іскра"
07.05.2015 11:03
Прокуратура Львівської області пред'явила до господарського суду Києва позов до Фонду державного майна України про визнання недійсною документації по приватизації частини газопроводу високого тиску ГРС "Винники" - ВО "Іскра". Про це повідомили в прес-службі прокуратури, пише telegraf.com.ua.

Підставою для цього стали результати моніторингу судових рішень, винесених судами апеляційної інстанції, що стосуються майнових суперечок по Львівській області.

Як наслідок, прокуратурою області на початку 2015 року виявлений факт незаконної приватизації частини трубопроводу газотранспортної системи України.

Мова йде про передачу у 2003 році у власність ВАТ "Іскра" частини газової труби високого тиску ГРС "Винники" - ВО "Іскра".

Прокуратура детально вивчила законність приватизації майна державного підприємства "Львівський електроламповий завод ВО "Іскра", в результаті чого встановлено факт протиправного включення до статутного фонду ВАТ "Іскра" майже 9 км зазначеного газопроводу.

У зв'язку з цим, прокуратурою Львівської області було заявлено позов про визнання незаконної приватизації цього об'єкта і закріпленні права власності на нього за державою.

Довідка УНН: Газопровід ГРС "Винники" - ВО "Іскра" побудований в 1979 році державним тоді підприємством Львівський електроламповий завод ВО "Іскра" за кошти державного бюджету і прийнятий в експлуатацію державною приймальною комісією 15.12.1979 р..

Згідно з чинним законодавством України, не допускається приватизація трубопровідного транспорту та об'єктів інженерної інфраструктури міст - мереж, споруд, обладнання, пов'язаних з виробництвом і постачанням споживачам води, газу, тепла, відведенням та очищенням стічних вод.


Теги: Приватизація, ВО Іскра, газ, газотранспортна система, суд, ГРС Винники


Читайте також:
Коментарі
avatar