Нова винниківська газета самовільно присвоїла назву сайту «Винники Plus»
07.05.2015 14:11
Напевне перший раз за більше ніж п'ять років з часу пілотного випуску сайту «Винники Plus», як засновник та адміністратор вищезгаданого ресурсу, буду писати не від імені редакції, а особисто від свого імені. Вважаю і впевнений в тому, що ототожнювати своє ім'я з сайтом, який за задумом повинен бути незалежним виданням, буде неправильно.

До написання цього матеріалу мене спонукала дуже неприємна і неочікувана для мене подія - у Винниках вийшла нова газета з назвою «Винники Plus». Зразу хочу повідомити читачів, що сайт «Винники Plus» до цього друкованого видання не має ніякого відношення. Назву сайту самовільно привласнили засновники газети!!!

Не хочеться багато пояснювати деталі цієї неприємної ситуації, але мушу підтвердити, що було три зустрічі з засновниками цієї газети ще на початку поточного року. Я, як власник сайту, ніколи не приховував, що завжди шукаю партнерів, які б допомогли фінансово для того, щоб зробити з даного сайту повноцінне видання. Одному таку справу "потягнути" майже не реально, потрібен хоч невеликий штат журналістів, потрібно вирішувати інші організаційні та юридичні процедури. При першій зустрічі з вищезгаданими теперішніми засновиками газети здавалося, що нарешті мрії здійснилися. Про що навіть було опубліковано матеріал на сайті.

Але вже при другій зустрічі виникли перші розчарування. При третій зустрічі, яка відбулась в першій половині лютого, за деякої розбіжності в редакційній політиці сайту і майбутньої газети, ніяких остаточних рішень не було прийнято (не обговорювались ні фінансові питання, ні хто яку займатиме посаду і т.п.). Після того часу ніхто до мене не звертався і нічого зі мною не обговорював.

І ось буквально, як вияснилось, за день до виходу нової газети з назвою "Винники Plus", мені через третє лице передають у форматі PDF оригінал її першого номера, яка з назвою "Винники Plus" отримала державну реєстрацію на ім'я Павла Фіщука. Не хочу зараз ставити свої оцінки для цієї газети, але ще раз хочу наголосити, що згоди на використання назви «Винники Plus» я ніколи не давав і тим більше не дарував, чи продавав її для реєстрації на когось іншого.

Після цього шокуючого для мене факту, мені вдалося зустрітися з засновником газети. В мене було одне прохання не використовувати ім'я сайту «Винники Plus». Але розуміння зі сторони замовника я не почув і розмова була закінчена. Як повідомила, на другий день після цієї зустрічі, вищезгадана третя особа, власник нової газети так-якби згодився змінити назву, але вже у другому номері газети.

Ну що ж, якщо так буде, то я, з великим "осадком", все-таки буду рахувати, що конфлікт вичерпано. Але так, як перший номер газети все-таки виходить з привласненою назвою сайту, то я у свою чергу і вирішив зробити такий "анос" від себе. А на додаток також дозволю самовільно зі своєї сторони розмістити на сайті оригінал першого номера нової газети з чужим ім'ям, щоб ще до виходу друкованого номера газети читачі сайту могли на власні очі побачити, що ні одного слова і ні однієї згадки про сайт «Винники Plus» у цьому номері немає, тільки використана його назва (коли готувався матеріал, я ще не знав, що газета вже розповсюджувалась у Винниках, - авт.). В газеті розміщена тільки інформація про шеф-редактора газети і її головного редактора, які, думаю, навіть не знають, чому я назвав сайт саме «Винники Plus».

На закінчення хочеться ще сказати, що стає дуже прикро, коли в країні здається відбуваються зміни на краще, є ще люди, які незважаючи на працю інших, використовують своє становище і без ніяких сумлінь совісті можуть відібрати те, до чого не приклали ні каплі своєї роботи.

З повагою, адміністратор сайту «Винники Plus» Богдан Йона

Переглянути 1 номер газети у форматі PDF можна тут. (Для перегляду потрібний Adobe Acrobat Reader DC, який, при відсутності у вашому браузері, можна завантажити тут).


Теги: Павло Фіщук, Винники Plus, газета, Винники, Сайт


Читайте також:
Коментарі
avatar
Ні хрена собі... Як так можна????!!!
avatar
Ті шо мають бабла дохрена і далі ні з ким не рахуються. Я би таких шакалів всіх на фронт відсилав!  cry
avatar
Вор должен сидеть в тюрьме!
avatar
Ніколи не зможу зрозуміти таких людей! І це наша влада, член виконкому. Навіть не чула про такого. Де він живе?
avatar
Богдан в Вас на сайті висвітлюються такі круті ваші партнери, як Правий сектор і Народний контроль. Де їхня реакція? Чи  внас у Винниках це тільки пусті назви?
avatar
Треба гнати того зайду фіщука нах..й з Винник!!! Шо він тут робить? Нехай пи..ує в своє село. В нас своїх злодіїв хватає!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
avatar
якщо в газети є реєстрація в мінюсті - то ще не відомо хто в кого що вкрав. А безіменні боти як завжди ллють бруд і нічого більше. Винниківська влада на інше не здатна. Нарешті є незалежна газета. Окрім слова "plus" на сторінці і назви сайту віннікіплюс - іншого нічого спільного з назвою Винники plus немає. Напевно нікому не дано приватизовувати слово Винники.
avatar
0
Шановні не смішіть людей! Якщо нема "смальцю" у ваших головах, то хоч попросіть в гугла допомоги, хоча вибачте, для цього також потрібний "смалець". vinnikiplus.in.ua - це доменне ім'я сайту. А зареєстрована назва сайту носить ім'я "Винники Plus". Підтвердження на скріншот гугл:Перед сайтом, ще весною 2008 року мною була створена група Винники Plus (http://www.ok.ru/vinnikiplu)Такі групи є і у Фейсбуку, Вконтакті, Твітеру, та на відеосервісі youtube, де зібрано більше 300 відео про Винники:

у Facebook: http://www.facebook.com/109881942438347

Вконтакті: http://vk.com/public28272340

в Однокласниках: http://www.odnoklassniki.ru/vinnikiplu

в Twitter: https://twitter.com/vinnikiplus

в Youtube: http://www.youtube.com/user/vinnikiplus

Що зробив вами шанований пан Фіщук для цієї назви, яку він зареєстрував на своє ім'я???
avatar
І взагалі супер реклама для газети - класика маркетингу - невеликий скандальчик, великий тираж, безкоштовна доставка в кожну оселю, випуск напередоні вихідних (буде про що поговорити).
avatar
0
Шановна Громадська Рада Винники не треба прикриватись Мінюстом, йдеться про порядність. До чого тут приватизація слова "Винники". Сайт з назвою "Винник Plus" був зареєстрований в доменній зоні in.ua ще 7 лютого 2010 року і з того часу виходить з цією назвою. За цей час тільки за хостинг і доменне ім'я було оплачено біля 700 дол. сша. На сайті більше 20 000 матеріалів, біля 3 000 000 переглядів. Сайт має партнерів у всеукраїнських сайтах, які використовуючи матеріали сайту завжди дають посилання на наш сайт. Саме про порядність, справедливість, повагу до когось, йде мова. Ваша газета, яка тільки виходить скористувалась назвою, точною копією назви сайту. І в тому річ, що в нас небуло коштів, щоб пройти державну реєстрацію. І ви ще маєте совість говорити - хто в кого вкрав?! Тому що ви мали чим заплатити? За гроші совість не купиш! Гріш вам ціна і вашій газеті!!!
P.S. Не приписуйте наш сайт до влади, якраз засновник вашої газети при владі!
avatar
БЛЯТЬ! та ви ще тішитися, що когось взули. "класна реклама", "класика маркетингу" для вас? Так і світиться ваше гниле єство!!!
avatar
цікаво чи не порушує авторські права публікація на Вашій сторінці до розповсюдження газети?
avatar
0
Ідіть в суд!!!
avatar
Ну це просто повний капець, як можна ще й тішитися тим, що за рахунок бабла тепер якась нова газета може претендувати на назву сату, який вже п'ять років виходить з нею!!! Цинізму нема меж!
avatar
До адмін: наскільки нас повідомила третя особа : ви знали про намір реєстрації газети з назвою "Винники плюс", більше того - Вам пропонували стати співзасновником (за кошти теперішнього засновника) - газети з назвою "Винники Плюс" - однак Ви відмовились. Також Вам пропонували очолити її (стати головним. редактором). Однак з появою меценату сайту - футбольного функціонера - Ви тепер видаєте ніби Вас кинули? це так чи ні?
avatar
0
Все правильно, я відмовився, бо після третьої зустрічі зрозумів з ким маю справу, але ніколи не дарував Вам назви свого сайту. Якщо, у вас коротка пам'ять, то я нагадаю, що при першій зустрічі, коли був присутній і п. І. Росоловський (на відміну від Фіщука, ця людини на мене справила позитивне враження), я був згідний стати гол. редактором газети і сайту, якщо буде реєстрація на моє ім'я. Але вже після другої зустрічі виникли розбіжності в редакційній політиці. А під час третьої, коли пан Росоловський вже був відсутній, я взагалі відмовився від головного редактора газети і сказав, щоб п. Фіщук, називав газету якоюсь іншою назвою і реєстрував на себе,  а якщо хоче співпраці то сайт може бути інформаційним партнером газети! Ви що хочете сказати, що мені повністю відняло розум, і я відмовився від назви моєї п'ятирічної щоденної роботи і подарував її Фіщуку???!!!
Повторюю після останньої зустрічі, яка відбулась, ще на початку лютого і до виходу вашої газети ніяких контактів від вас не було. Ніяких нових партнерів у сайту до недавна не було. Якщо вони з'явились зараз, то це немає ніякого відношення до того, що ви більше не звертаючись до мене зареєстрували газету використавши назву сайту так і нігде про нього і його автора не згадали. Якщо ви три місяці готували газету до друку під цією назвою, то можна було хоча зв'язатися зі мною. І правильно говорять тут, і я підримую - ви натуральні злодії!!! Більше не хочу дискутувати з людьми, якщо вони не розуміть, того що зробили, а ще й єхидно тішаться тим, як когось "взули". Коментуйте будь-ласка на своїй газеті!!!
Я, на відміну від вас, у вас нічого не брав, тому не хочу більше тратити на вас свої нерви, ітак за ці сутки їх багато пішло. Тому наступний ваш коментар буде відправлений в бан, а ви будете заблоковані. Підлість, неповагу розповсюджуйте на своїй газеті!!!
avatar
Адмін сайту молодець! Правильне рішення! Я думаю що порядні, розумні... та й впринципі просто більшіть:), добре розуміють хто тут правий, а хто хоче нажитись, привласнити чи просто скористатись популярністю незалежного сайту і вкладеною роками працею людини.... А погрози, права, і нікому непотрібні коментарі зі сторони представника громадської ради винник тут зайві!!! І газетка ваша стане аналогом брудної преси, тут вже уточнювати не буду!!!
З бруду починаєте! В ньому і втопитесь!!!
avatar
Щось мені це все дуже нагадує, як людям через сфабриковані юридичні права забирають квартири, ділянки і т.п. "Правильно начинаете, товарищи!"
avatar
до громадськоі ради винник: послухайте Ви маете таке відношення до громадськоі ради винник як я до марсу, а тому гандону що це зробив а я розумію хто це зробив передайте що я особисто вам говорю ще один номер вийде під ціею назвою то зажину вас під сині гори я клянусь що ви поокляте цей день коли вирішили це зробити, я даю вам слово що особисто займусь вашою злодюжною бандою і ви тихенько охуіете, лічно чуете лічно вами займуся у х...й хто вам поможе це я вам обіцяю
avatar
Респект Вам Григорій Петрович!!! Прямо і круто!!!  respect
avatar
Уважуха Петрович, трусаніть ту всю шваль винниківську і зайдів нетутешніх!!!
avatar
Той зайда фіщук з якогось села приліпився до винниківського виконкому розказує на своїй газеті, що хоче щось допомогти винниківчанам і зробити місто кращим курва обікрав винниківчанина, а його сраколизи ще тут на нашому сайті сміють щось патякати і захищати його! Уйобуйте з Винник наволоч зі своїм бойовим листком!!!
avatar
та весь прикол втому що той гандон фіщук обкрадав та продовжуе обкрадати винники ще при гоміку гудзяку а зараз страшно рветься до корити і вважае нас тупим бидлом яке має читати ту хирню та хавати той мараз який він нам збираеться втулити , ми тому бику зубрівському і тим уйобкам що йому підгавкають бистренько рога обламам. зря вони нас зачепили. бог свідок я нікого не чипав але дибілоіти вирішили мене зачепити. ну що ж це іх вибір. ми наразі чекаем на вибачення пере сайтом та зміни оті хирні з якою навіть в туалет не сходиш
avatar
Не хотів після такого симпатичного комента Петровича щось ще писати. На такому коменті напевне варта було закінчити розмову, але не втримався. Хочу звернутись до адміна. Не переживайте, все буде окей пане Богдане! Успіхів! А наш Маркевич везе з Неаполя нічию! Винники вперед! Винники Plus ми з тобою!!!
avatar
Отакий суперовий пілотний випуск нової газетки. Ще добре не народилася, а вже вся обісралася
avatar
Ше раз вернувся, щоб звернутися до Богдана Шустера і його Золотої молоді. Де ваша позиція!? Про вас стільки написано на сайті! Ви ж такі майстри всяких акцій, де прогресивна молодь міста?! Та блін, проведіть акцію, зберіть ту всю фіщуківську безкоштовну моколатуру, потопчіть і віднесіть їм під офіс! О це буде акція! Чи може Ви їх підтримуєте?!
Так скажіть відкрито!!!
А адміну сайту ця неприємна ситуація піде тільки на користь. Побачите хто з Вами, а хто використовує вас!!!
avatar
100% підтримую vovkodavа. Не чути ні Золотої молоді, ні народних контролів і їм подібних, які постійно мелькають на сайті. Де ваша позиція??? Ви шо блять не розумієте, що в винниках відбувається. Та справа не тільки в тому віджимі імені сайту. То блятство, грабунок влади і їх приспічників вже заграло. В той час коли на фронті гинуть люди, щось міняється в країні в наших Винниках дальше всьо по старому. Хвати терпіти! Ви піаритися своїми акціями, знімаєтесь на телебаченні і т.д., а підносом у вас робиться бєспрєдєл.
Не думайте що народ точно вже такий тупий і не розбереться хто щирий активіст і патріот міста, а хто просто рветься до корита. Хватить вже!
avatar
Нешановний Фіщук, вам потрібно нагадати від якої саме партії ви всунулись у владу Винник. Ви вперлись сюди від "Нашої України" ніхрена не зробивши для збагачення Винник понапихали кишені за рахунок міста. Питання військової частини шо у Винниках до тепер не дає вам спати. чи не ви всіма силами рвалися відібрати у громади саму частину і територію? і тільки через Уварова ваші потуги увінчались поразкою. сам щось зроби для громади своїми силами а не лицемірно кради у людей. що поклали роки праці на зароблення авторитету у громади, збудуй гімназію, садок дитячий, вклади шось у розвиток міста фінансовий. оздоровчий, культурний чи для популяризації Винник! А для початку пора піднімати питання про виключення з виконкому. Вали сам! краще буде.
avatar
Розкладемо усе пополичках. Уже направду терпіння браку на все те «доїжджаюче» Г., яке заполонило
Винники!!! Житлово- будівельний кооператив «РІДНИЙ ДІМ» структура для
виманювання грошей у громади міста. П. Павло, дитячий садочок є, буде? (згадуємо
шум навколо будівницт «Зелений двір», «Затишний дім»), думається, що якби
планувався, ви б перший провели маркетинговий хід і кричали і сурмили всюди про
це, додаткові робочі місця для мешканців? Інфраструктура у і довкола кооперативу?
– Очевидна відповідь – будуть обородки по виманювання фінансів для наповнення
ваших та Гудзяківських офшорних рахунків. А може наведете приклад уже існуючих об’єктів,
які надали усі ці можливості винниківчанам? А інвестиційні внески? – захмарні суми
для простих людей. Ваш чудовий ХАМЕР та Мерседес дружини не за ці кошти
придбаний? Чи це була лепта коштів для будівництва хатки-загадки ціною в 400000
доларів?
Показово «чистий»
відстоювач правди у місті Винники. Отакий Івано-Франківський гуцул, який
прийшов у Львівщину на босу ногу у подраних шкарпетулях, який за короткий час
обікравши галичан став «УПАКОВАНИМ».
Так знай «Хєру
темний» громадськість все бачить і ми тебе розпакуємо,  і накатані прояви обкрадання громадян тобою
та Гудзяком більше не допустимо!
avatar
А я хочу прямо тут звернутися до винниківських депутатів. Ви на найближчій сесії повинні підняти термінове питання про зняття того фіщука з члена виконкому. Він відверто віджав у нашого винниківчанина частину його чесної праці! Наніс моральний ущерб. Такий фіщук немає права бути у владі міста, і який так поступає з його мешканцями. А ми подивимося, хто з депутатів з громадою, а хто з такими, як фіщук!!!
avatar
Ну шо де ви народні обранці? Тут хоть один може шось сказати? Чи ви між собою тільки жеретись за тешоб щось вдерибанити, а як доходить до якихось дій і змін то вас нема. всі повязані одним шнурком
avatar
На першій сторінці так званої газети "Винник Plus" подано інтерв'ю з Ігором Банахом (воїном АТО і депутатом ВМР). В телефонній розмові Ігор Банах повідомив, щоб більше про нього ця газета нічого не писала. А інтерв'ю він давав тому, що думав, що головним редактором газети є п. Богдан Йона. Його обуренню не було меж. Ігор висловив підтримку сайту "Винник Plus" і  п. Богдану передав щирі вітання. Правда переможе!!! Хай живе сайт "Винник Plus", а інші "плюси" - на смітник історії.
avatar
На першій сторінці так званої газети "Винники Plus" від п.Фіщука є пара гарних абзаців:  Метою заснування приватної незалежної газети у Винниках єнасамперед те, щоб людям надавати правдиву інформацію про жит
тя винниківчан, об’єктивно висвічувати дільність влади, залучати
громадськість до управління містом, адже в Конституції України ска
зано, що головним джерелом влади в нашій державі є народ. Тому
запрошуємо виступати на сторінках газети «Винники plus» усіх лю
дей. Співпрацюватимемо з політичними та громадськими організац
іями краю, зокрема «Просвітою», церквами, школами, із порядни
ми бізнесменами і т.д.
В Україні на жаль досі триває війна, котра не залишила байду
жою жодну людину, сім’ю чи родину, всім миром народ збирав і
продовжує збирати гроші та все необхідне для воїнів учасників ан
титерористичної операції. Ми теж розпочинаємо цикл публікацій
про винниківчан учасників АТО під рубрикою «Слава Героям!», щоб
народ знав своїх захисників в обличчя і знав кому дякувати за мирне
небо над головою.
Просимо висвітлити хоча б десь, надіємось таки на зміну назви "бульварної газетки" четверту наскільки відомо повістку депутатові вмр Почаєвцю, побратиму по правді.
більше, та й саму повісту помжна побачити тут: https://www.facebook.com/voljaukraine
avatar
Шановна  Воля України, в мене до вас коротеньке питання. Як ви ставитесь до Уварова? Будь ласка дайте відповідь і не ухиляйтеся!
avatar
Богдан.Завжди були, є і будемо читачами дуже цікавого твого сайту. Підтримуємо Тебе. А злодії, які крадуть у свого сусіда повинні бути наказані і засуджені громадою м.Винники. Ганьба!
avatar
Офіційна позиція ГО "Золота молодь Винник" і Богдана Шустера: висловлюємо однозначну та стовідсоткову підтримку та подяку сайту "Винники Plus" і його адміністратору п. Богданові Йоні за миттєве об"єктивне висвітлення всіх подій у Винниках, зокрема зорганізованих Золотою молоддю. Категорично засуджуємо факт та дію непогодженого використання розкрученої назву міського інформаційного ресурсу для особистих цілей.  Щодо акції протесту, то вважаємо їх недоцільними, оскільки винниківчани достатньо освічені, щоб розібратися ХТО є ХТО. Стосовно акцій Золотої молоді. Так, ми дійсно організовуємо та проводимо багато загальноміських акцій та проектів у Винниках, які спрямовані на підтримку наших захисників, а також культурно-освітні, виховні, пізнавальні акції, літнє оздоровлення дітей та молоді Винник, не зосереджуючи свою увагу на інтригах та обговореннях політичного характеру. Також, вважаємо, що дана ситуація буде корисною для сайту "Винники Plus". Вам п. Богдане бажаємо успіху і впевненості у своїх діях.
avatar
Богдан, для юної молоді Винник, дуже гарна позиція, а от для мужчини, який планує стати мером міста - велике, велике запитання!? Кандидат без політичних поглядів і чіткої позиції. Не знаю...
Не ображайтеся, я вам не ворог, навпаки ставлюся до Вас з великою повагою. Взагалі дивуюся, як Вас на всі ці справи хватає - волонтерство, акції, виховання молоді! Респект!
А крісло мере? Не знаю... А чи потрібно воно насправді Вам самим, чи то Ви потрібні там в тому кріслі комусь?
avatar
Пані Ірчик, насправді вдячний Вам за високу оцінку діяльності.
У коментарі №36 я висловив повну і чітку позицію стосовно даного питання, зокрема свою особисту, не як кандидат на посаду мера, а як мешканець Винник та голова ГО. Хіба для ефектності можна було матюкнутись.
Стосовно крісла, мушу Вам відповісти на Ваше питання. За роки громадської діяльності, я ніколи і ні від кого не був залежним. Чи потрібно воно мені, чи КОМУСЬ іншому, щоб я був там (як Ви висловилися) скажу так: справді, мені є багато чим зайнятись, але хочу сказати Вам, що є багато людей які висловлюють мені підтримку.
avatar
Богдан, ну не треба так обурюватись.Я не маю питань до тої позиції, яку ви висловили в підтримку сайту Винники Plus. Тут супер.  Я просто звернула увагу на ці Ваші слова:
"...дітей та молоді Винник, не зосереджуючи свою увагу на інтригах та обговореннях політичного характеру".
Як для мене, ситуація з сайтом це ніяк не інтриги і політика. Це справжній грабунок, віджим і тому подібне. Ви це засудили, висловили позицію, і я згідна. Тут питань до Вашої позиції до подій навколо сайту нема ніяких! А наголисила вам про те, що кандидат не може ігнорувати політичні питання, повинен мати якусь чітку позицію у своїх поглядах на різні ситуації в місті.
Я особисто вважаю, що всі доброчинні акції це дуже добре, але кандидат на таке високе крісло у Винниках повинен ще мати за плечима, якраз і участь у вирішенні проблемних питань Винник. Показати свої досягнення за час свого депутатства, у яких питаннях і на чиїй стороні він стояв. На жаль пане Богдане, з Ваших вуст, чи ваших звернень мною ніколи не було почуто якоїсь конкретної жорсткої позиції відносно теперішнього керівництва! Як Ви самі і пишете Ви не хочете брати участь у різних конфліктах. Якраз кандидата можна розпізнати тільки у таких ситуаціях! А всі акції доброчинні - це дуже добре, і очевидно, що противників у них ніколи не буде. Ще раз - для мера потрібно більше!!!
Також без ніякого злого наміру я запитала, чи потрібно Вам це. Якщо це Ваш вибір ... То, як порядній людині, якою вважаю Вас, скажу Вам - Хай щастить!
avatar
Підтримую jupan!!! Таких підлих посадовців-рекетирів не повинно буди у міській раді!!! Це справжній бандитизм!!! І ми подивимся на позицію винниківських депутатів!!!
avatar
0
Хочу подякувати всім тим, хто долучився до коментарів. Тим хто висловив підтримку і тим хто має іншу думку. Це означає, що сайт Винники Plus читають. 37 коментарів може і не так багато, зате біля 3 000 переглядів за два дні мене тішать.

Хотів би висловити одне прохання. Я завжди хотів, щоб даний сайт не став черговим брудним інформаційним ресурсом. Хоча і добре знав, що в такому разі підняти швидко його рейтинг не вийде. Нажаль в нашому суспільстві і далі людей більше приваблює "бруд".

На протязі всіх п'яти років дотримувався обраного напрямку і дальше хочу притримуватись його. Тож прошу всіх тих, що підтримують сайт і його опонентів, всіх тих, що будуть коментувати інші матеріали на сайті, буди більш стриманими у своїх коментарях - не використовувати ненормативну лексику, не використовувати у своїх звинуваченнях якісь не підтверджені факти, називаючи людину по імені і т.п..

Просив би, якщо Ви коментуєте якусь статтю, не використувавати це місце для своїх інших цілей, які не мають ніякого відношення до теми цієї статті.

Не хочеться видаляти чиїсь коментарі і блокувати користувачів, які не дотримуються правил, що написанні під формою додавання коментаря.

Прошу віднестися до цього з розумінням. Ще раз дякую всім!
avatar
Не дочекався я відповіді від "Воля України". Може не читали, але скоріш за все це ярий опонент Фіщука, з тим самим нутром, яким мало місця у Винниках і у владі. Використали момент наїхати на ворога, а при нагоді щей напасти на іншого опонента, який не дає їм спокійно жити. Фотографувати якісь повістки у міській раді, це просто огидно і низько. Таяк би нема більше молодих депутатів у міській раді, які ховаються по заграницях та ще інде.
avatar
А тепер до "Громадської ради"!
Як ви там нешановні написали у 8 коментарі:
"І взагалі супер реклама для газети - класика маркетингу - невеликий скандальчик, великий тираж, безкоштовна доставка в кожну оселю, випуск напередоні вихідних (буде про що поговорити)."
Справді супер, справді класика маркетингу!!! Рейтинг сайту 100% підняли, а газетка по вуха в гімні!!!  biggrin
avatar
0
Напевне напишу до цієї статті останній коментар від свого імені, надалі, як казав раніше, буду звертатись тільки від редакції сайту. А зараз від себе і від редакції повідомляю, що готовий розміщувати інтерв'ю, звернення любого депутата з різних фракцій, посадовців міської ради та всіх інших, включаючи пана Фіщука, з однією умовою - відповідальність за слова залишатимуться за тими хто їх схоче написати.

Адміністрації сайту не буде ставати ні на яку сторону. "Брудних" замовних матеріалів від імені редакції на сайті не було і не буде! Так, що дарма прошу не турбувати.

Я бачу тільки таким справжній незалежний сайт. Він буде жити тільки так, або залишиться тільки в історії!!! А в планах залишається і випуск одноіменної з сайтом газети. Але це буде можливим тільки після того, як власник новоствореної газети перереєструє її з вкраденої назви на власну. Воювати з ним не має бажання, тай ресурсу для цього не має.
avatar
Респект пане Богдан! respect Правда шкода, що життя буває таке несправедливе. Щоб допомогти порядним людям у потрібній справі, знайти також порядних важко. Скоріше знаходяться якісь злодії, бандити та їм подібні.
avatar
Побачила той новий друкований винниківський шедевр на власні очі. Неварто навіть такої уваги і обговорення. Чергове паперове сміття, яке безкоштовно нав'язують винниківчанам (особливо перед виборами). Як що коротко, то "папіж до дупи"!!!
avatar
І до адміна, сайт справді дуже гарно зроблено, правда хотілося б побільше цікавих статей. Розумію з наведеного вище, що ресурсу не хватає. В наших Винниках Вам буде важко знайти потужного спонсора для фінансування повноцінного видання (маю на увазі реєстрацію видання, штат журналістів, техн. забезпечення і т. п.). А самому тягнути регіональний сайт місцевого значення нелегка справа. Але і такий, яким є сайт, також дуже добре! Всього Вам найкращого!
avatar