«Рух» переграв у Старому селі місцевий «Арсенал» у матчі 1/8 фіналу кубка області (ОНОВЛЕНО)
11.05.2015 08:54
У неділю, 10 травня, винниківський «Рух»  в Старому селі у матчі 1/8 фіналу кубка Львівської області з рахунком 6:3 переміг представника ІІ ліги чемпіонату Львівщини місцевий «Арсенал».

Результат першого тайму матчу вийшов дещо несподіваним. Чи то рухівці погано налаштувались на суперника, чи, як сказав головний тренер «Руху» Роман Гданський, на гравців можливо вплинула довга невизначеність місця проведення цього матчу, але у першій половині матчу винниківчани першими пропустили гол у свої ворота. Правда до кінця тайму Андрій Кікоть відквитав одного м'яча і команди пішли на перерву пза нічийного рахунку.

Вже на початку другої половини зустрічі два голи від Баглая та Макара зробили рахунок комфортним для гостей. Ще три голи за «Рух» у ворота «Арсеналу» провели Михайло Шептицький, Богдан Костик і Андрій Кікоть. Гості у свою чергу також ще двічі порадували голами своїх вболівальників.

"Прикарпаття" Ст.Самбір - "Кар`єр" Торчиновичі 0:7

Наступний матч винниківський «Рух» проведе у середу, 13 травня у Винниках. О 17.00. на стадіоні ім. Богдана Маркевича розпочнеться матч третього туру чемпіонату України серед аматорів, у якому лідер першої групи прийматиме команду з Хмельниччини «ОДЕК» Оржів. (Турнірну таблицю, результати матчів та календар ігор ЧУ серед аматорів можна переглянути тут.)

Теги: Андрій Кікоть, Роман Гданський, Богдан Костик, Рух Винники, Михайло Шептицький, чемпіонат аматорів, Кубок Львівщини, Володимир Макар, Микола Баглай