«Я - українець, а не росіянин», - американський актор втер носа росіянам (ВІДЕО)
11.05.2015 20:41
Американський актор, який завжди наголошував на своєму українському походженні - Джек Паланс або Володимир Палагнюк. У 2004 році він відмовився від звання народного артиста Росії, заявивши, що є українцем і нічого спільного з Росією не має, повідомляють Патріоти України.

Нагородження “Оскар” у 1992 році. Вуппі Голдберг оголошує кращого актора другого плану. Нагорода за роль у вестерні про ковбоїв дістається українцю. А потім 72-річний актор зробить те, що перетворить цей виступ на один з найяскравіших моментів в історії “Оскара”. Просто на сцені він відіжметься декілька разів на одній руці. Це відео переглянули понад 700 тисяч разів.

Володимир Палагнюк народився вже у Штатах, був третьою дитиною українських емігрантів. Батько з Тернопільської області, мама - зі Львова. Спочатку працював у шахті, а далі сама доля творила йому акторський образ: під час занять боксом, йому добряче потовкли ніс та вдарили у горло, що надало голосу фірмової хрипоти.

В роки Другої світової війни, під час навчального польоту його літак загорівся. Опіки шкіри довелось латати пластичними операціями. Зате в 30 років, коли Паланс подався в актори, саме ця груба зовнішність покоряла продюсерів. Найчастіше йому пропонували ролі холоднокровних ковбоїв чи суворих поліцейських.

На телевізійних шоу Паланс не забував вказувати своє справжнє ім’я. У 2004 році росіяни запросили його на кінематографічний фестиваль “Російські ночі”, аби нагородити званням народного артиста. Паланс однак наголосив, не має нічого спільного з російськими фільмами. На знак протесту актор залишив залу, заявивши:Вуде краще, якщо я і мої друзі просто звідси підемо”.


Теги: кіно, Джек Паланс, фільм, оскар, Володимир Палагнюк, українець, актор


Читайте також:
Коментарі
avatar