Українці збирають лайки, щоб домогтися від Цукерберга українського офісу Facebook
12.05.2015 13:51
Питанням про те, чому в Україні немає офісу Facebook (у «ВКонтакте», наприклад, є київський офіс), задавалися багато українських підприємців, які заробляють в соціальних мережах. Але після революції питання стало особливо гостро: не раз українські користувачі скаржилися на несправедливість з боку Facebook, пояснюючи це тим, що український сегмент курирує російський менеджмент (в Facebook це, звичайно, заперечують). Українці в черговий раз хочуть донести до засновника мережі Марка Цукерберга необхідність відкриття такого офісу.

У четвер, 14 травня, Марк проводитиме чергову сесію запитань та відповідей (Q & A). «Це можливість для мене почути думку всієї спільноти про те, як нам краще служити вам», - написав він. Засновник мережі закликав користувачів залишати свої запитання в коментарях під постом, а також голосувати за найактуальніші питання лайками.

Український сегмент не зміг не відреагувати на такий заклик: питання користувача Григорія Купершмідта про кривди з боку адміністрації Facebook, з якими стикаються українські користувачі, набрав вже більше 7 000 лайків.

«Створіть окрему адміністрацію для українського сегмента, заблокуйте звіти про порушення (abuse reports) з Росії, або просто ретельніше моніторьте топових українських блогерів, але допоможіть нам хоч як-небудь, будь ласка», - просить користувач.

Як приклад він наводить фото української дівчинки, що отримала медаль загиблого батька, яке в Facebook заблокували за скаргами на зображення оголеного тіла.

Інші активні користувачі закликають усіх небайдужих підтримати питання лайками - так з'являється шанс, що Марк якось його прокоментує під час сесії Q & A.

Раніше, з питанням про можливість замінити адміністратора українського сегменту Facebook зверталися навіть українські органи влади.

Джерело: http://ain.ua/

Теги: користувачі, Facebook, український офіс, сесія запитань, Марк Цукерберг


Читайте також:
Коментарі
avatar