Господарка по винниківськи (ВІДЕО/ФОТО)
13.05.2015, 11:37
Наші виниківські комунальні підприємства, якщо і немають чим дуже хвалитися, то хоч би не робили шкоди і не нищили працю інших мешканців міста, які дбають про чистоту і порядок біля своїх садиб.

Як розповіли мешканці Винник з вул. Кривої, у  вівторок, 12 травня, працівники однієї із комунальних служб поглиблювали стічну канаву по цій вулиці. Весь вибраний грунт, вони просто висипали біля рова, майже на саму вулицю. Це місце завжди прибирав і косив траву господар садиби, яка знаходиться навпроти цього рова. Невже неможна вивезти цей грунт зі сміттям, яке несе вода зверху Винник. Якщо немає коштів для облаштування нормальних водостьоків і прибирання території міста, то хоча б шанували працю мешканців, які підтримують порядок біля своїх садиб.

Раніше міська рада повідомляла мешканців Винник, що той, хто не буде дотримувати належний стан біля своїх садиб, буде штрафуватися за це. Тепер цікаво, чи буде хтось оштрафований за це неподобство!!!

Більше про новини у Винниках та околицях міста можна дізнатися тут.

Категорія: Винники | Теги: прибирання, комунальники, чистота, міська рада, рів, комунальні підприємства

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 3
avatar
1 vovkodav • 13:00, 13.05.2015
Вони все так роблять, насипають гори потім бур'яни ростуть трьохметрові. А на папері 100% списують вивіз грунту і сміття!
avatar
2 Грек • 13:21, 13.05.2015
За ініціативи Уварова служби працюють на відмінно!!! biggrin
avatar
3 Ірчик • 14:26, 13.05.2015
Як прибарати місто, то тих комунальників і не видно. Хіба десь на Кільцевій біля уварова і біля міської ради прибирають. А нижні Винники для них це не територія міста, там їх ніколи не видно, хіба тоді, коли подібне витворяють!
avatar

RedTram
Loading...