Господарка по винниківськи (ВІДЕО/ФОТО)
13.05.2015 11:37
Наші виниківські комунальні підприємства, якщо і немають чим дуже хвалитися, то хоч би не робили шкоди і не нищили працю інших мешканців міста, які дбають про чистоту і порядок біля своїх садиб.

Як розповіли мешканці Винник з вул. Кривої, у  вівторок, 12 травня, працівники однієї із комунальних служб поглиблювали стічну канаву по цій вулиці. Весь вибраний грунт, вони просто висипали біля рова, майже на саму вулицю. Це місце завжди прибирав і косив траву господар садиби, яка знаходиться навпроти цього рова. Невже неможна вивезти цей грунт зі сміттям, яке несе вода зверху Винник. Якщо немає коштів для облаштування нормальних водостьоків і прибирання території міста, то хоча б шанували працю мешканців, які підтримують порядок біля своїх садиб.

Раніше міська рада повідомляла мешканців Винник, що той, хто не буде дотримувати належний стан біля своїх садиб, буде штрафуватися за це. Тепер цікаво, чи буде хтось оштрафований за це неподобство!!!


Теги: прибирання, комунальники, чистота, міська рада, рів, комунальні підприємства


Читайте також:
Коментарі
avatar
Вони все так роблять, насипають гори потім бур'яни ростуть трьохметрові. А на папері 100% списують вивіз грунту і сміття!
avatar
За ініціативи Уварова служби працюють на відмінно!!! biggrin
avatar
Як прибарати місто, то тих комунальників і не видно. Хіба десь на Кільцевій біля уварова і біля міської ради прибирають. А нижні Винники для них це не територія міста, там їх ніколи не видно, хіба тоді, коли подібне витворяють!
avatar