Хто відповість за смерть винниківської дівчинки? (ВІДЕО)
14.05.2015 10:29
У Винниках стекла кров'ю 11–річна дівчинка. Падаючи з велосипеда, дитина розірвала судину у паху. Сусіди розповіли, що "швидку допомогу" чекали більше години. Лікарі запевняють, зробили все що могли.

Коли люди гинуть на війні, то це ти якось розумієш, усвідомлюєш, що інакше й бути не може, бо йде війна. А коли діти гинуть на мирній території лише тому, що наша медицина така, то це неможливо усвідомити і змиритися з цим. Про це у вівторок, 12 травня, написав винниківчанин, український письменник, Юрій Винничук на своїй сторінці у Facebook.

«Винники. Неділя, 10 травня. Десятирічна дівчина, катаючись на ровері, падає і розриває стегно до крові. Наші сусіди занесли її до себе до хати і намагалися спинити кров, викликавши швидку. Швидка їхала годину. Приїхала. Забрала дитину і повезла якогось дідька у винниківський госпіталь. Там сказали, що не мають таких фахівців.

Далі заплутана історія, куди її ще везли. У кожному разі дівчинка померла.

І це той випадок, коли мучиш себе тим, чи міг би ти щось змінити у цьому циклі маразму. Бо все відбувалося по сусідству. Але про те, що сталося, я довідався щойно після того, як приїхала швидка. І, здавалося б, втручатися не було сенсу. Але, як з’ясувалося, треба було запхати свого носа і запитати, куди вони збираються її везти.

Сьогодні уже була міліція. Але ж ми знаємо, як такі справи вирішуються.

І коли я читаю про планшети, закуплені міністерством юстиції на 8 мільйонів, мені хочеться усе міністерство поставити до стінки. Бо через таких підарасів у нас бракує швидких, бракує чергових лікарів, бракує ліків.

П.С. З'явилося уточнення, що дівчинка померла у 8-ій лікарні. Вибачаюсь за неточність. Просто у нас усі Винники про це говорять, може, хтось і перекрутив. Але сьогодні була міліція і їй підтвердили що швидка їхала цілу годину. Дитина померла не від лейкемії, не від менінгіту. Дитина померла від травми. У 21 сторіччі!», - пише Винничук.

Вчора ZAXID.NET та ТСН, розповіли про цей трагічний випадок у Винниках.


Теги: винниківчанка, трагедія, лікарі, травма, дівчинка


Читайте також:
Коментарі
avatar
Жах!!! Як таке могло статися!? Та Винники це ж не далекий хутір, як годину їхати???
avatar
Взагалі то її хлопчик ніс на руках до сусідів,але люди могли відвезти її на машині , но вона померла .а все інше правда.я ось недавно з похорону прийшла , але ця смерть це дуже сумно.
avatar