Винниківські комунальники продовжують дивувати (ФОТО)
14.05.2015, 15:48
Вчора, 13 травня, на сайті Винники Plus було опубліковано матеріал під назвою "Госродарка по винниківськи", у якому йшла мова про те, як працівники комунального підприємства м. Винники провели очистку стічної канави по вул. Кривій і, що залишили після виконаних робіт.

А вже сьогодні до редакції сайту звернулись мешканці вул. Івасюка і розповіли про подібну ситуацію у своєму районі.

Ще минулого тижня на трубопроводі водопостачання в районі Винниківського госпіталю стався прорив. За словами мешканців, на протязі двох днів йшов витік води, аж поки працівники МКП "Винниківське" всеж-таки не провели ремонт водопостачальної мережі. Добре, що вода з'явилась в оселях винниківчан, але те, що залишили за собою на місці ремонтних робіт працівники комунального підприємства, нагадує скоріше якийсь полігон, а не територію міста.

Знята огорожа, гори грунту разом зі сміттям, відкриті люки, в які може хтось і потрапити... Такий "привабливий" стан території біля Винниківського госпіталю залишили за собою комунальники міста.

Більше про новини у Винниках та околицях міста можна дізнатися тут.

Категорія: Винники | Теги: вода, ремонт, МКП Винниківське, комунальники, комунальні підприємства

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 1
avatar
1 vtuk • 13:53, 15.05.2015
Європа  cry
avatar

RedTram
Loading...