УГКЦ закликала вірян не прикрашати на "Зелені свята" домівки та храми гілками дерев
15.05.2015 09:02
З нагоди наближення свята Зіслання Святого Духа референт бюро УГКЦ з питань екології Львівської архиєпархії Микола Пришляк закликав християн не нищити молоді деревця з метою прикрашення храмів і домівок.

«Господь дав нам цей світ, щоб ми про нього піклувалися та розпоряджалися розумно, використовуючи все те, що Бог нам створив, але це повинно бути гуманно, мудро та з любов'ю. Тому нехай Зелені свята будуть по-справжньому зеленими», - наголосив священник, повідомляє zaxid.net, посилаючись на департамент інформації УГКЦ.

Головним посланням референта є те, що християнські спільноти, якщо вони претендують на те, щоб стати по-справжньому живими парафіями та свідками Воскресіння, повинні на всіх рівнях подбати про шанобливе та трепетне ставлення до Богом створеної природи.

У бюро УГКЦ з питань екології також наголошують на недоцільності штучних квітів, вінків, використання яких призводить до екологічної кризи. 

За словами о. Миколи, ця проблема приносить величезні клопоти, які полягають у нераціональному використанні коштів і шкідливому впливі на природне довкілля. Як альтернативу він запропонував різноманітні живі квіти, котрі можуть милувати наше око від ранньої весни до глибокої осені.


Теги: свято, УГКЦ, Зіслання Святого Духа, Природа, Микола Пришляк


Читайте також:
Коментарі
avatar