УГКЦ закликала вірян не прикрашати на "Зелені свята" домівки та храми гілками дерев
15.05.2015, 10:02
З нагоди наближення свята Зіслання Святого Духа референт бюро УГКЦ з питань екології Львівської архиєпархії Микола Пришляк закликав християн не нищити молоді деревця з метою прикрашення храмів і домівок.

«Господь дав нам цей світ, щоб ми про нього піклувалися та розпоряджалися розумно, використовуючи все те, що Бог нам створив, але це повинно бути гуманно, мудро та з любов'ю. Тому нехай Зелені свята будуть по-справжньому зеленими», - наголосив священник, повідомляє zaxid.net, посилаючись на департамент інформації УГКЦ.

Головним посланням референта є те, що християнські спільноти, якщо вони претендують на те, щоб стати по-справжньому живими парафіями та свідками Воскресіння, повинні на всіх рівнях подбати про шанобливе та трепетне ставлення до Богом створеної природи.

У бюро УГКЦ з питань екології також наголошують на недоцільності штучних квітів, вінків, використання яких призводить до екологічної кризи. 

За словами о. Миколи, ця проблема приносить величезні клопоти, які полягають у нераціональному використанні коштів і шкідливому впливі на природне довкілля. Як альтернативу він запропонував різноманітні живі квіти, котрі можуть милувати наше око від ранньої весни до глибокої осені.

Свіжі новини сайту Винники Plus можна переглянути тут.

Категорія: Україна | Теги: свято, УГКЦ, Зіслання Святого Духа, Природа, Микола Пришляк

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...