Купити для Винник реанімобіль, чи вимагати чергову машину у місті від "Львівської швидкої допомоги"?
15.05.2015 11:51
Після трагічного випадку у Винниках з дівчинкою, яку після падіння на велосипеді лікарям не вдалось врятувати і вона померла у лікарні, в ЗМІ з'явилась інформація про те, що волонтер Благодійного Фонду "Нова країна" Олег Панас пропонує придбати власний реанімобіль для Винник.

Можна тільки привітати ініціативу активіста, але може в першу чергу треба звернутись до винниківських можновладців і до управління охорони здоров'я м. Львова?!

Ще в недалекому минуло у Винниках при 6 міській лікарні були прикріплені автомобілі "Швидкої допомоги" м. Львова. Якби було так і зараз, дівчинка залишилась би живою!

Коли і чому забрали чергові "швидкі" з Винник?! Про це треба питати, і вимагати їх повернення! Тим більше, що в цьому питанні, впевнені, повинен допомогти винниківчанин, головний лікар 8-ї міської комунальної лікарні, Василь Обаранець. І міська влада Винник повинна також відчути відповідальність за цю трагедію, яка сталась у місті, і зробити все, щоб подібного більше не сталося!!!


Теги: олег панас, трагедія, Василь Обаранець, дівчинка, реанімобіль, швидка


Читайте також:
Коментарі
avatar
Все правильно!!! Ну купить цей фонд аеромобіль, а прикріпити його все одно треба до швидкої допомоги м. Львова! Чи може машина в парку міської ради Винник буде?! Ще може своїх лікарів купити? Треба вимагати, те що повинно бути!!!  Трохи хочу підправити автора, міська рада Винник не повинна відчувати відповідальність за смерть дівчинки, а вона прямо відповідальна за цю трагедію!!!
avatar